• Страничния съдия вдигна флага за засада при атака на Славия, но такава нямаше

90+4'
  • Смяна в Ботев. На мястото на Кардосо влиза Кристиан Добрев

90+4'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Неделев застана зад топката и стреля над вратата.

90+3'
  • Вратарят Георги Петков замени Дарко Тасевски

90+2'
  • Добавеното време е 6 минути

90+1'
  • Джерия излезе напред да пресреща откъсващия се срещу него Вутов и го фаулира, за което получи и червен картон

89'
  • Невероятно положение пред вратата на Ботев. Кайзер отчая Тасевски и Мицански на няколко метра от голлинията си и улови кълбото

83'
  • Жълт картон за Кардосо

79'
  • Смяна в Славия, Ашковски излиза, Узунов влиза

78'
  • Корнер за Славия, след изпълнението нямаше опасност за вратата на Ботев

78'
  • Смяна в Славия. Чунчуков излиза, влиза Мицански

78'
  • Нова смяна в Ботев Пловдив. На мястото на Карачанаков влиза Лазар Марин

75'
  • Джонатан Перейра наруши правилата срещу съперник, а от щаба на Славия поискаха втори жълт картон, но такъв не беше даден от съдията.

73'
  • Жълт картон за Велковски за професионален фаул срещу Джонатан Перейра

71'
  • Кайзер излезе добре и изпревари Чунчуков, за да избие кълбото в тъч

70'
  • Жълт картон за Ранди Онуоха, който задържа Шопов

63'
  • Смяна в Ботев. На мястото на дебютиралия Феребори Доре влиза Шопов

62'
  • След отлична атака на Ботев, Кардосо имаше възможност да се разпише, но се замота и домакините спечелиха само корнер. След центрирането на Неделев, Доре не намери целта и прати топката в аут.

61'
  • Свободен удар за Славия, Велковски центрира, Доре изчисти напред

60'
  • Корнер за Ботев. След центрирането на Карачанаков, Димитров извърши нарушение срещу съперник

55'
  • Жълт картон и за Кристиан Димитров

54'
  • Жълт картон за Чунчуков

53'
  • След изпълнение на пряк свободен удар, Доре отправи топката към вратата на Джерия, но той се справи отлично със ситуацията

50'
  • Още в първата минута след подновяването на играта Ботев създаде суматоха пред вратата на Джерия, но бранителите на Славия се справиха с атаката отдясно

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме на двубоя

45+1'
  • Жълт картон за Джонатан Перейра

42'
  • Шоколаров изпълни пряк свободен удар в полза на Славия, но топката не намери целта, прелитайки над вратата

42'
  • Шоколаров изстреля снаряд към вратата на Кайзер, той изби в корнер, след изпълнението му отбраната на Ботев се справи

33'
  • Балтанов има нужда от лекарска помощ

33'
  • Чунчуков е в положение на засада

30'
  • Чунчуков пусна пас към Ашковски, но вратарят на Ботев предвидливо излезе леко напред и улови кълбото.

29'
  • Пряк свободен удар за Ботев за нарушение на Марем срещу Карачанаков. Топката е на около 30-ина метра от вратата на Джерия. Неделев центрира в наказателното поле, Балтанов игра с глава и прати топката в аут.

26'
  • Радослав Кирилов на два пъти стреля към вратата на Кайзер, но той се справи блестящо със ситуациите

18'
  • Националният селекционер Петър Хубчев е на трибуните да наблюдава срещата

17'
  • След удар на Карачанаков топката удари в ръката Марем, а това се случи около границата на наказателното поле на Славия, но съдията Давидов остави играта да продължи.

16'
  • Гол за Ботев Пловдив! Тодор Неделев пусна отличен извеждащ пас към Вутов, който не сбърка и откри резултата в полза на "канарчетата".

10'
  • Джерия изпревари при атака на Ботев тичащия към топката Доре и предотврати опасност пред вратата си.

9'
  • Карачанаков е на голова позиция, но стреля встрани от вратата, от около 7-8 метра