• 87’ Тодор Неделев
  • 22’ Георги Динков
  • 90+2'
  • 89'
  • В рамките само на една минута Кристиан Добрев и Антонио Вутов пропуснаха да направят победата на Ботев още по-убедителна.

88'
  • Тодор Неделев прави резултата 3:1. Халфът се разходи между защитниците на Дунав и с изключително премерен шут по земя направи безпомощен Макензжиев.

87'
  • Фрапантен пропуск на Антонио Вутов, който бе изведен лице в лице с вратаря Макенджиев от Тодор Неделев.

83'
  • Жълт картон за резервата Ивайло Лазаров.

82'
  • Смяна и в Дунав. На мястото на Селеменев влиза Семедо.

81'
  • Смана в Ботев - излиза Перван, влиза Шопов.

80'
  • И пак Макенджиев е във фокус - този пък спасява опасен удар на Неделев.

78'
  • Жълт картон за Диян Димов от Дунав

77'
  • Макенджиев отново с добро спасяване. Този път той отрази силен шут на току-що влезлият Кристиан Добрев.

76'
  • Смяна в Ботев. На мястото на Тайлон влиза Кристиан Добрев.

73'
  • Триходовоа комбинация между Вутов, Тайлон и Неделев създава отново работа за Макенджиев, но вратарят на Дунав се справя.

70'
  • Тодор Неделев прави 2:1 за Ботев. Тайлон проби отляво и поднесе топката към Неделев, който отблизо матира за втори път вратаря Макенджиев.

62'
  • Футболистите на Ботев продължават да имат голямо предимство в процента на владеене на топката, но трудно стигат до голови положения.

61'
  • Вратарят на Дунав Благой Макенджиев с блестящ рефлекс спасява удар на Антонио Вутов от близко разстояние

58'
  • Жълт картон за игра с ръка на Иван Селеменев.

50'
  • Смяна в отбора на Дунав. Ивайло Лазаров влиза на мястото на Илия Мунин.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+7'
  • Невероятен пропуск на Тайлон, който бе забравен пред вратата на Дунав, но от няколко мутра не можа да прати тохката в мрежата

45+3'
  • Стефан Христов направи самостоятелен пробив, стреля опасно, но Аргилашки изби.

39'
  • Ботев изравнява чрез Тодор Неделев. Тайлон е изведен с дълго подаване отдясно и пасът му към нахлуващия на скорост задължи Неделев да прати топката във вратата на Дунав.

36'
  • Пропуск на включилия се в атака Филип Филипов, който от няколко метра не успя да уцели вратата на Дунав.

33'
  • Гол за Дунав. Георги Динков е в прегръдките на съотборниците си, след като засече с глава центриране на Стефан Христов от корнер.