• Жълт картон

86'
  • Тодор Неделев и Рибен Бригидо също получават по един жълт картон.

86'
  • Два жълти картона за Педро Еуженио. И двата за реплика, в рамките на 2-3 секунди, за една и съща ситуация. Последва напрежение между двата тима заради бурна реакция на Тодор Неделев срещу Бригидо, като преди това той също взе топката от Неделев.

84'
  • Димитър Тонев на мястото на Шопов.

82'
  • Шопов напуска накуцвайки терена, верятно няма да може да продължи срещата.

81'
  • Никола Маринов влиза на мястото на Бандаловски.

• Шанс за Ботев Пд, след нова триходова атака, Тодор Неделев се оказа на добра позиция, но заради малкия ъгъл вратарят Иван Гошев успя да неутрализира ситуацията.

69'
  • Нова много добра възможност за домакините, Балтанов отправи удар отблизо, но младият вратар на Берое изби.

63'
  • Гол за Ботев пд. Прекрасна контрааката за домакините. Тодор Неделев пусна към Станислав Шопов, който пробяга голяма част от терена, върна отново на Неделев. 26-годишният атакуващ играч стреля в гредата, при мелето, Шопов стигна до отбилата се топка, за да реализира за 3:1.

61'
  • Гол за Ботев Пд, прекрасна триходова атака, завърши с подаване на Виана към Александър Тонев, който реализира за 2:1. При повторенията останаха съмнения, дали голмайсторът не е в положение на засада.

54'
  • Перейра на мястото на Лазар Марин, който получи травма по време на срещата.

52'
  • Жълт картон за Балтанов.

49'
  • Вутов е отстъпил мястото си на полувремето, за сметка на Виана.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Гол за Берое. 1:1. Центриране от корнер, Кристиян Димитров се опита да изчисти топката, връщайки я назад към центъра, но тя попадна точно на крака на Александър Цветков, който не сбърка за 1:1. Янко Георгиев не успя да реагира, заради купа от играчи перд него.

44'
  • Жълт картон за Меледже.

38'
  • Професионалният боксьор получи фланелка на Ботев Пд, докато мачът тече. Той побърза да позира с нея. Телевизионните камери успяха да запечатат този момент, а феновете на шега подвикнаха, че много му отива.

34'
  • Тервел Пулев пристига на стадиона в Коматево.

33'
  • Напражение в наказателното поле на Берое, но последнияъ удар, отправен от Балтанов е неточен, минава покрай вратата на гостите.

29'
  • Играчите на Ботев Пд опитват да отравят далечни удари по посока на Иван Гошев, в опит да изненадат младия страж.

26'
  • Мадицинска помощ за Балтанов след сблъсък във въздуха с капитана на другия тим - Мартин Камбуров. Лидерът на домакините се изправя и изглежда, че ще продължи срещата.

24'
  • Жълт картон за Мартин Камбуров.

22'
  • Отборът на Берое се опитва да поправи грешката и получения гол. Гостите заиграха по-добре, владеят повече топката и се опитват да затрудняват съперника. В същото време Ботев Пд разчита предимно на контраатаки.

21'
  • Атака за Берое. Хубав диагонален удар на Педро Еуженио, в очертанията на вратата, но право в ръцете на Янко Георгиев, който не беше затруднен по никакъв начин.

20'
  • Гол за Ботев. Много груба грешка на младия вратар Иван Гошев, който върна топката вместо към свой колега, на крака на Тодор Недев. Нападателят на канарчетата се възползва по най-добри  начин, прехвърляйки излезлия напред страж за 1:0, за да отбележи красиво попадение.

10'
  • Добра атака за Берое отдясно, Ибрахима Конте центрира в наказателното поле, но право в ръцете на вратаря Янко Георгиев.