• Спас Делев се отскубна от защитниците на Ботев, но ударът му беше крайно разочароващ и попадна в ръцете на Аргилашки.

• Удар на Рабей, Караджов е на ниво

70'
  • Нова смяна в състава на Ботев Пловдив. Влиза Сисе, излиза Конате.

68'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Греда на Янсон, който след изпълнението на пряк свободен удар нямаше късмет да отбележи.

67'
  • Жълт картон за Таравел след нарушение срещу Илиев

65'
  • Жълт картон за Цикарски след нарушение

55'
  • Рибейро се възползва от грешка на Шоколаров и от границата на наказателното поле матира Аргилашки

53'
  • Изненадващ шут на Шоколаров, който изненада Караджов, но той изби в корнер

48'
  • Смяна в състава на Ботев. Излиза Филипов, влиза Тонев.

46'
  • Смяна в Ботев. На мястото на Работов, влиза Младеновски

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Корнер за Ботев, след изпълнението атакуващите играчи на пловдивчани не сполучиха да накажат Караджов.

45+2'
  • Деян Лозев нацели напречната греда на вратата на Ботев, след като Аргилашки спаси опасен удар преди това на Делев

45'
  • Едимар Рибейро получи лекарска помощ

39'
  • Опит за атака на Ботев, Току опита удар, но топката излезе в аут.

38'
  • Далечен шут на Мартинов, топката излезе в аут

35'
  • Спас Делев пусна отлична топка в наказателното поле на Ботев, но Рибейро не стигна до топката, за да я засече към Аргилашки

33'
  • Жълт картон за Станислав Работов за нарушение срещу Коконов

31'
  • Славчо Шоколаров опита мерника си от свободния удар, топката беше насочена към близкия на вратаря ъгъл, но излезе в аут

30'
  • Жълт картон за Милен Стоев след нарушение срещу Цикарски. Последва и пряк свободен удар за Ботев в близост до наказателното поле

29'
  • Спас Делев стреля към вратата на Аргилашки, но вратарят на Ботев спаси положението

26'
  • Корнер за Ботев, Коконов изби и ще последва ново изпълнение на ъглов удар

23'
  • Пряк свободен удар за Арда, след като Рабей наруши правилата срещу Спас Делев в половината на тима от Кърджали

21'
  • Корнер за Арда, след като Лозев опита центриране, но Конате застана на пътя на топката., след центрирането домакините се справиха със ситуацията.