• Това бе краят на мача в Стара Загора. Краен резултат 2:0.

• Допълнителното време ще бъде 2 минути.

90+1'
  • Христов е фаулиран и Карачанаков центрира от свободен удар, но арбитърът отсъди нарушение в нападение.

90'
  • Иванов Минчев центрира на първата греда от корнер, но топката е изчистена от съперников бранител.

89'
  • Ибрахима Конте е заменен от Никола Маринов.

87'
  • Минчев центрира от последвалия пряк свободен удар, но гостите изчистиха.

81'
  • Родни Антуи от Царско село получава жълт картон, след изключително грубо нарушение в краката на Александър Василев.

80'
  • Конте покачи на 2:0 след нов разсичащ защитата пас, оставайки очи в очи с Джони Пласид.

78'
  • Карачанаков центрира от пряк свободен удар, но отбраната на старозагорци се справи.

77'
  • Още една смяна за гостите - Дамиен Мари отстъпва мястото си на Венцислав Христов.

74'
  • Смяна за Царско село. Карачанаков влиза на мястото на Ивайло Марков.

73'
  • Александър Цветков разсече по брилянтен начин защитата с фамозен пас, извеждайки Мартин Камбуров сам срещу Джони Пласид, преодоля го и в мач №403 легендата на българския футбол откри резултата в полза на Берое. Това бе гол №228 в българския елит за Мартин Камбуров.

70'
  • Александър Цветков получи жълт картон, заради опасно влизане в краката на Уесли Ната.

67'
  • Меледже получи топката на границите на наказателното поле и стреля по диагонала, но топката мина агонизиращо близо до дясната греда на Джони Пласид.

66'
  • Бахамбула центрира от корнер, но топката се размина с всички. В крайна сметка при повторно изсипаната топка, Антуи прати коженото кълбо високо над вратата на Перниш.

63'
  • Първа смяна за Царско село. Кавдански отстъпва мястото си на Серкан Юсеин.

57'
  • Конте влезе в наказателното поле отляво и центрира към Камбуров, който стреля и топката срещна ръката на Шарлестон, но реферът не посочи бялата точка.

56'
  • Конте от Берое получава жълт картон, заради грубо нарушение спрямо съперников играч.

53'
  • Родни Антуи стигна до топката пред наказателното поле, след като противников бранител се подхлъзна и стреля, но неточно и вляво от Джони Пласид.

51'
  • Начало на втората част в Стара Загора.

45+2'
  • Това бе всичко за първата част на Берое - Царско село.

45+2'
  • Минута ще бъде добавена към първото полувреме.

45+1'
  • Иван Минчев центрира към Мартин Камбуров от последвалия фаул, но Джони Пласид улови топката с вещина.

45'
  • Ивайло Марков от Царско село спря непозволено Бригидо и получи жълт картон.

44'
  • Уесли Ната бе фаулиран в близост до тъча и реферът отсъди свободен удар. Бахамбула центрира и Шарлестон засече с глава, но топката мина встрани.

43'
  • Минчев получи топката пред дъгата на наказателното поле и отправи първия точен удар за старозагорци, но той бе уловен без проблем от Пласид.

39'
  • Свободен удар за Берое. Иван Минчев центрира отдясно с левия крак, но за сетен път отбраната на гостите се намесва при брилянтен начин.

36'
  • 2 поредни корнера за Берое, които обаче не доведоха до никаква опасност за стабилната царска защита.

33'
  • След чудесна атака на Царско село Ивайло Марков подаде в центъра пред наказателното поле и Бахамбула стреля, но топката мина на сантиметри от лявата греда.

32'
  • Иван Минчев изпълни заучен корнер към Желев, който изсипа топката в наказателното поле, но защитата се справи без проблем.

26'
  • Уесли Ната овладя добре една топка вдясно от наказателното поле, влезе в него и стреля, но неточно.

24'
  • В спор за висока топка Карбониери извърши грубо нарушение с ръка срещу Мартин Камбуров, заради което получи жълт картон.

19'
  • Александър Цветков центрира от десния фланг на домакините и след кратко неразбирателство между бранителите, Иван Минчев посегна на шпагат за топката, но съдията отсъди нарушение в атака.

17'
  • Бахамбула нахлу отляво в наказателното поле на домакините чрез поредица от финтове и опита центриране, но защитник изчисти нескопосано и Дамиен Мари стреля, но в ръцете на Перниш.

13'
  • Уесли Ната получи топката след центриране в наказателното поле и стреля със странична ножица, но отпката прелетя малко встрани.

8'
  • Още в първата минута старозагорци получиха правото да изпълнят свободен удар. Гинчев центрира в наказателното поле, защитата първоначално изби топката, но тя попадна у Меледже, който обаче стреля много над вратата над Пласид.