• 53’ Клаудиу Кешеру
  • 55’ Клаудиу Кешеру
  • Край на мача! Лудогорец победи Берое с 4:2.

90+2'
  • Берое върна едно попадение. Рубен Бригидо направи страхотен пробив отдясно и качи топката на главата на Зоран Йосипович, който от около точката на дузпата препарира Пламен Илиев.

90'
  • Иван Минчев отправи мощен удар от ждроб, но Пламен Илиев се разтегна максимално и изби в корнер.

89'
  • Юлиан Ненов нахлу почти до аутлинията и центрира прострелно, като Георги Терзиев изби. Топката обаче профуча на сантиметри от гредата и за малко да се стигне до автогол.

86'
  • Страхотно изпълнение на Клаудиу Кешеру от 8-9 метра, но в крайна сметка Перниш изби и статуквото се запази непроменено.

83'
  • Последна смяна в мача. Излиза Антон Недялков, влиза Станислав Манолев.

80'
  • Опасно центриране в наказателното поле за Зоран Йосипович, но защитата на Лудогорец се справи.

72'
  • Вандерсон нахлу в наказателното поле и стреля мощно, но Перниш беше на мястото си и спаси.

67'
  • Сериозен проблем за Яцек Горалски. Той падна при една борба за висока топка на ръката си и получи ужасяваща травма, като има съмнения за счупване.

64'
  • Трета смяна в Берое. Излиза Карлос Охене, влиза Юлиан Ненов.

61'
  • Втора смяна за Лудогорец. Излиза авторът на първите два гола Жоржиньо, влиза Вандерсон.

59'
  • Втора смяна за Берое. Излиза Яя Меледже, влиза Иван Минчев.

58'
  • Първа смяна за Берое. Излиза Никита Баранов, влиза Мартин Камбуров.

57'
  • Клаудиу Кешеру заби четвърти пирон в ковчега на Берое! Антон Недялков направи невероятен пробив и намери отляво на наказателното поле Жоржиньо. Авторът на първите два гола намери непокрит Кешеру и той не сбърка - 4:1!

55'
  • Клаудиу Кешеру прави 3:1! Страхотна контра на разградчани след грешка на Ерол Алкан позволи на Антон Недялков да пробие до аутлинията и да подаде на точката на дузпата за Клаудиу Кешеру, който щеше да скъса мрежата.

53'
  • Александър Василев е първият играч на Берое с жълт картон за много груб фаул срещу Яцек Горалски.

52'
  • Центриране на Лукоки към Сисиньо, но в крайна сметка изстрелът беше слаб и Перниш се справи.

49'
  • Първа смяна в мача и тя е за Лудогорец. Излиза Дан Битон, влиза Яцек Горалски.

47'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача! Лудогорец води на Берое с 2:1.

45+4'
  • Зоран Йосипович намали от дузпата със страхотно фалцово изпълнение, което не остави шансове на Пламен Илиев.

45+3'
  • Дузпа за Берое точно преди почивката! Зоран Йосипович се измъкна на скорост след пас на Яя Меледже, а Антон Недялков го догони и изби топката, но закачи и крака на нападателя на Берое. Драгомир Драганов посочи бялата точка. Останаха съмнения, че Йосипович е бил зад защитата при паса към него, но флаг не беше вдигнат.

45+2'
  • Спестена ли беше дузпа в полза на Лудогорец? Жоржиньо центрира от границата на наказателното поле, топката се удари в ръката на Ерол Алкан, но реферите не видяха основания да покажат бялата точка.

43'
  • Мощен пробив на Джоди Лукоки отляво в наказателното поле, последва мощен изстрел, но в крайна сметка Перниш беше на мястото си и зиби.

43'
  • За трети път това полувреме Берое иска дузпа. Карлос Охене се изправи срещу Стефан Баджи на метър вътре в наказателното поле, опита да го преодолее с копната топка, като топката се удари в бившия играч на Бурсаспор, а Охене претендираше, че той го е сторил с ръка. Реферът Драганов даде знак играта да продължи.

42'
  • Берое поиска дузпа! Иван Бандаловски опита да преодолее Жоржиньо, тръгна да копва топката, която удари бившия играч на ЦСКА в гърдите. Бандаловски обаче започна да подскача към съдията в търсене на наказателен удар, но Драгомир Драганов не посочи бялата точка.

37'
  • Претенции за дузпа от Берое! Александър Василев нахлу до аутлинията и направи финт срещу Сисиньо, след което се строполи в наказателното поле, искайки реферът да покаже бялата точка. Драгомир Драганов обаче му направи решителен знак да се изправя. Повторенията показаха, че той най-малкото дори не е в наказателното поле.

36'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Жоржиньо вкарва втория си гол в мача за 2:0! Страхотна продължителна атака на шампионите, при която Абел Анисе намери Дан Битон на границата на наказателното поле, той пусна топката между краката на съперник за непокрития национал на Гвинея-Бисау и той с прекрасно фалцово изпълнение отбеляза второто попадение в мача.

35'
  • Поредна възможност за Берое! Рубен Бригидо направи самостоятелен пробив и нахлу в наказателното поле отляво, но мощният му удар по земя мина на сантиметри от гредата.

34'
  • Сисиньо получава първия жълт картон в мача за груб фаул срещу Александър Василев до тъчлинията.

32'
  • Поредна възможност за Берое. Милен Желев намери Александър Цветков пред наказателното поле, който стреля мощно, но Георги Терзиев го спря с тяло, падайки, а после с последни усилия се изправи, за да изчисти топката.

31'
  • Много опасно центриране на Карлос Охене в наказателното поле, където дебнеше върлината Йосипович. Защитата на Лудогорец обаче успя да избие в корнер.

25'
  • Невероятно изпълнение на Клаудиу Кешеру, който стреля от над 20 метра, но Душан Перниш се намеси великолепно и изби.

17'
  • Поредна възможност за Берое! След центриране от корнер Зоран Йосипович отново се извиси над защитата и стреля с глава, но топката мина на сантиметри от гредата.

14'
  • Две атаки с два поредни мощни удара от дистанция на Рубен Бригидо, но и двата пъти Пламен Илиев се намеси великолепно и спаси.

12'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Жоржиньо открива резултата. Рафаел Форстър пусна страхотен 50-метров пас за Жоржиньо, той залъга с тяло Никита Баранов и се освободи от опеката му, за да нахлуе в наказателното поле. И последва безкомпромисен удар, който препарира Перниш - 1:0 за шампионите!

9'
  • Нова опасност пред вратата на Лудогорец! Зоран Йосипович засече едно центриране от левия фланг, надскачайки защитата на разградчани, но не успя да насочи топката към мрежата.

8'
  • Лудогорец отвърна още в следващата атака. Дан Битон качи топката на главата на Клаудиу Кешеру, но той от няколко метра не успя да уцели вратата.