90+4'
  • Вратарят Християн Василев изпуска топката при едно центриране на Юлиан Ненов, но бързо поправя грешката си

90+2'
  • 87'
  • Резервата Зоран Йосипович разпечатва вратата на Витоша. Иван Минчев центрира от фаул, Георги Амзин не се намеси добре в наказателното поле и отклони топката към дебнещия отзад Йосипович, който отблизо откри резултата.

85'
  • Александър Василев проби отляво до аутлинията и върна към нахлуващия на скорост Педро Еуженио, който обаче отправи поредния неточен удар към вратата на гостите

82'
  • Втора смяна в тима на Витоша - на мястота на Атанас Кабов на терена влиза Андрес Санчес

77'
  • Майсторски шпагат на Ерол Алкан избива топката в корнер от краката на Илия Димитров. Нападателят на Витоша се измъкна в опасна близост до вратаря Перниш, след като получи пас от Атанас Кабов.

73'
  • Смяна в Берое - Иван Минчев влиза вместо на мястото на Карлос Охене

71'
  • От границите на наказателното поле Педро Еуженио отправя поредния изстрел към вратата на Витоша, но отново неточно

68'
  • Отлична изява на влезлия след почивката Теофилос Курупис и предотвратява  - защитникът спира опасен пробив на Вандерсон

66'
  • Първа смяна и в Берое - Мартин Камбуров излиза, Зоран Йосипович влиза

64'
  • 62'
  • Ибрахима Конте финтира Лъчезар Котев на границите на наказателното поле, но и неговият удар минава далеч от вратата на гостите

62'
  • Защитникът на Витоша Румен Гьонов и Александър Цветков получават медицинска помощ, след като се сблъскаха в центъра на терена в борба за висока топка

60'
  • Отново вратарят Християн Василев е във фокуса - със страхотен плонж избива удар на Педро Еуженио

55'
  • Атанас Кабов получава топката от Илия Димитров в наказателното поле, но шутира неточно покрай вратата на домакините

54'
  • Гредата помогна този път на Християн Василев след перфектно изпълнение на пряк свободен удар на Камбуров. Нападателят на Берое майсторски прехвърли стената, но топката кацна на напречната греда .

50'
  • Първа смяна в състава на гостите - Тодор Гочев отстъпва мястото си на Теофилос Курупис

46'
  • 45+2'
  • 45+2'
  • Последен съдийски сигнал на Ивайло Стоянов за край на първото полувреме

45+2'
  • Жълт картон за Юлиан Ненов, който спря обещаваща атака на Витоша

45'
  • Жълт картон и за Евгени Зюмбулев, който задържа с ръце откъсващия се халф на Берое Карлос Охене

37'
  • Канонадата от удари към вратата на Витоша продължава - този път Александър Цветков пробва да намери целта, но и неговият удар е блокиран

36'
  • Нова чудесна намеса на Християн Василев. Стражът на Витоша плонжира и изби труден удар с глава на Камбуров

34'
  • Още един неточен удар на Камбуров - този път се опита да прати с глава топката в мрежата на гостите

30'
  • Страхотна проява на вратаря Християн Василев, който изби хубав удар от фаул на Мартин Камбуров. Нападателят на Берое прехвърли стената, но топката не бе насочена в ъгъла и това позволи на стража на Витоша да се придвижи

28'
  • Нова атака на домакините отляво чрез много дейният Педро Еуженио, но отново не се стига до удар в очертанията на вратата

25'
  • Втори играч на Витоша получава жълт картон - Лъчезар Котев е предупреден официално от съдията Ивайло Стоянов за спиране на обещаваща атака

20'
  • Този път Ибрахима Конте е изведен на добра позиция, но силният му удар е блокиран от защитника на Витоша Зюмбулев

16'
  • Нов пропуск пред вратата на Витоша - Педро Еуженио центрира отляво, топката прехвърли куп от играчи в наказателното поле, за да стигне до Вандерсон, който шутира към далечния ъгъл, но неточно

14'
  • Вратарят Перниш играе с глава като защитник пред наказателното си поле, но доста неуверено и внася напрежение сред съотборниците си, които обаче се справят със ситуацията