• 90+1’ Мартин Камбуров
  • 90+4'
  • Последен съдийски сигнал за край на мача в Стара Загора

90+4'
  • Мартин Камбуров слага точка на спора с ново попадение в първата минута на добавеното време. Ветеранът прати топката с глава от един метър зад гърба на вратаря Христо Иванов.

90+1'
  • Гол за Берое! Резервата Октавио Мантека разпечатва вратата на Етър, след като засече центриране на Милен Желев

88'
  • Нова добра комбинация между резервите в Етър Милчо Ангелов и Иван Стоянов завършва със слаб удар в ръцете на Перниш

80'
  • Невероятен пропуск пред вратата на Берое. Боджадж подхвана бърза контраатака отляво и с превъзходен фалцов пас прехвърли топката към нахлуващия пред наказателното поле Милчо Ангелов. Резервата на Етър видя включването на Иван Стоянов и майсторски му предостави топката на точката на дузпата. Ветеранът обаче бе застигнат от Георги Ангелов, който се хвърли в краката му и блокира удара му

78'
  • Греда за Берое! Резервата Октавио Мантека е забравен в наказателното поле и с глава отправи страхотен удар, но топката срещна напречаната греда

75'
  • Скоростна атака на домакините поставя в шах защитата на Етър - пред Крум Стоянов се откри страхотна възможност да открие резултата, но ударът му се спря във външната страна на мрежата

69'
  • Хубава атака на Берое отдясно завършва с подаване към Иван Минчев, който шутира без успех от границите на наказателното поле

68'
  • Дебют за новото попълнение на Берое Октавио Мантека, който влиза вместо Гаюс Макуота

65'
  • Нова промяна в Етър - Милчо Ангелов заменя Дино Мартинович

60'
  • Невероятен пропуск на Теди Мезаг, който се можа да засече перфектно центриране на Иван Минчев от фаул

59'
  • Първа смяна и в Берое - дебют ще направи нападателят Алуин Фал, който влиза на мястото на Ибрахима Конте

56'
  • Смяна в Етър - дебютиралият Педро Лагоа отстъпва мястото си на ветерана Иван Стоянов, който веднага взима и капитанската лента от вратаря Христо Иванов

51'
  • Второто полувреме започна с порпуск на Берое. Отличен пробив на Александър Цветков отдясно завърши с центриране по земя към Ибрахима Конте, но топката остана зад играча на старозагорци.

47'
  • Старт на втората част

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Халфът на Берое Александър Цветков от удобна позиция в наказателното поле шутира слабо в ръцете на стража на Етър

44'
  • Берое за малко да си вкара автогол. В опита си да изчисти центриране отдясно защитникът Георги Ангелов насочи топката в собствената си врата. Душан Перниш внимаваше и изби, а дебнещият наблизо Дино Мартинович не успя да стигне до топката и да нанесе голов удар.

43'
  • Антон Огнянов шутира към вратата на Берое, но право в ръцете на вратаря Душан Перниш

34'
  • Греда! Новото попълнение на Етър Педро Лагоа върна топката в назателното поле, където най-находчив бе включилият се в атака Александър Дюлгеров. От трудна ситуация той насочи добре топката, но тя се отби в напречната греда

26'
  • Играта е спряна в 9-ата минута, за да се отдаде почит на легендата на Берое Петко Петков, който играеше с №9 и почина в началото на 2020 г.