• Втора смяна за „канарчетата“. В игра се появява Александър Тонев на мястото на Лазар Марин

68'
  • Жълт картон получава и Филип ван Арнем за гостите

64'
  • Първа смяна в двубоя и тя е за гостите. Радослав Терзиев влиза в игра на мястото на Антонио Вутов.

56'
  • Гол за Берое! Мартин Камбуров, от дузпа, открива резултата в Стара Загора

54'
  • Втори жълт и съответно червен картон за Костадин Ничев, който препъна Педро Еуженио в наказателното поле и съдията отсъжда дузпа

52'
  • Карлос Охене стреля, но Кристиан Димитров блокира удара

49'
  • Много хубаво спасяване на Аргилашки след силен и точен изстрел на Еуженио от движение

47'
  • Край на първата част на стадион „Берое“

45+1'
  • Една минута добавено време на първата част

45'
  • Изстрел на Педро Еуженио, който минава над врата на „жълто-черните“

45'
  • Пряк свободен удар точно пред наказателното поле на Аргилашки. Еуженьо стреля, но в стената и топката излиза в корнер. От него не последва нищо интересно

42'
  • Изстрел на Бригидо, блокиран от защитник на „канарчетата“

40'
  • Жълт картон и за Фернандо Виана от Ботев

35'
  • Изстрел на Рубен Бригадо в очертанията на вратата, но Аргилашки се справи и улови

30'
  • Първи жълт картон и за гостите. Получава го Костадин Ничев

27'
  • Кратко разбъркване в наказателното поле на домакините след едно центриране, но защита на Берое се справи с дружни усилия

27'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Виктор Генев за домакините

16'
  • Центриране на Филип Филипов, но то отива в ръцете на Перниш

16'
  • Много хубав изстрел на Педро Еуженио от границата на наказателното поле, който за негово съжаление срещна напречната греда на Аргилашки

11'
  • Първи корнер в мача, на сметката на домакините, Аргилашки изби

10'
  • Центриране на Александър Василев, което беше изчистено от защитник в „жълто-черно“

6'
  • Нарушение срещу Виана. Последва пряк свободен удар за Ботев пред наказателното поле на Берое, изпълнен от Тодор Неделев. Топката беше насочена добре от него, но Перниш успя да избие над гредата в корнер.