• Новото попълнение Валери Божинов влиза на терена. Той заменя Даниел Гаджев

74'
  • Голям пропуск на на Илиша Сам! Аморим пусна хубав пас към Коконов отдясно. Крилото центрира в наказателното поле, където Сам стреля с глава от добра позиция, но в аут

73'
  • Втори гол за Арда! Овсепян пусна отличен извеждащ пас за появилия се преди малко Илиша Сам. Израелецът нанесе удар, с който Костов се справи, но при добавката Коконов не сбърка - 2:1

71'
  • Илиша Сам заменя Радослав Василев в състава на домакините

67'
  • Гол за Ботев Враца и резултата става 1:1! Валери Домовчийски отбелязва. Даниел Генов центрира в наказателното поле, където Георги Вълчев пропусна топката и тя стигна до Домовчийски, който с глава стреля и отбеляза за 1:1

66'
  • Първа смяна и за домакините. Дарен Сидоел влиза на мястото на Емил Мартинов

62'
  • Втора смяна за гостите. Давид Рибейро заменя Петър Атанасов

60'
  • Жълт картон за Христо Митов, който е на резервната скамейка на гостите

58'
  • В 57-ата домакините пропуснаха нова голова възможност. Иван Коконов и още двама футболисти в синьо излязоха очи в очи с вратаря на Ботев Враца. Коконов имаше възможност да стреля, но реши да подава, а бранител на гостите подложи крак и изчисти

57'
  • Първа смяна в двубоя. Доминик Янков заменя Ивайло Михайлов в състава на Ботев

54'
  • В 51-ата минута Валери Домовчийски овладя топката на гърди на границата на наказателното поле, но стреля слабо и Караджов улови безпроблемно

51'
  • Начало на второто полувреме на двубоя в Пловдив

46'
  • Край на първото полувреме на срещата

45+1'
  • Костов боксира остро центриране от пряк свободен удар на Глишич

45'
  • Домакините организира хубава атака. Мартинов пусна дълъг пас към Коконов. Крилото настигна до топката до аутлинията и опита да намери Василев в наказателното поле с  прострелно центриране, но Костов успя да пресече паса.

41'
  • Първа опасна ситуация и пред вратата на Караджов след гола. Мартинов сбърка, а топката стигна до Георги Вълчев, който стреля по земя по диагонала, но прати топката в аут.

35'
  • Иван Караджов успява да улови слаб удар с глава на Миланов след центриране от пряк свободен удар.

34'
  • Спас Делев пропусна сериозна възможност да удвои резултата в 29-ата минута. Той пропусна от метър от вратата на Ботев Враца, след като Аморим пусна добро подаване по земя към втората греда, а там ударът на Делев бе блокиран от вратаря Костов

29'
  • Слабо изпълнение на Спас Делев от пряк свободен удар. Топката попада в ръцете на вратаря

18'
  • Втори жълт картон в двубоя. Поучава го Ивайло Михайлов от отбора за гостите

18'
  • Гол за Арда! Радослав Василев открива резултата в двубоя. Спас Делев стреля от пряк свободен удар в гредата от около 30 метра. След като топката се отби в страничния стълб, тя попадна в Иван Коконов, който стреля, но Красимир Костов успя да избие. Там обаче Радослав Василев от няколко метра отбеляза за 1:0.

16'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Илия Миланов от Ботев Враца

14'
  • Две страхотни намеси на Иван Караджов в началото на двубоя доведоха до напрежение в наказателното поле на домакините. Първо Валери Домовчийски стреля във вратаря, а след това Караджов успя да отбие силен шут на Даниел Генов.