• Грешка в отбраната на Арда, Ожболт се разписа, а резултатът набъбна категорично

44'
  • Деян Лозев имаше възможност да стреля отлично по посока вратата на Локомотив, но ударът му не намери целта.

43'
  • Невероятен пропуск на Ожболт, който от няколко метра се размина с топката след пас на Карагарен отдясно по атаката на "черно-белите"

42'
  • Пряк свободен удар за Арда. След центрирането отбраната на гостите се справи

39'
  • Сам се озова директно срещу вратаря на Локомотив Луков, но не съумя да върне отбора си в мача

38'
  • Корнер за Арда. След центрирането Радослав Василев наруши правилата при атаката и съдията Никола Попов отсъди нарушение в полза на Локо

37'
  • След корнера изпълнен от Локомотив, отбраната на Арда се справи

35'
  • Ален Ожболт матира двама играчи на Арда, стреля, но Караджов се намеси добпре и изчисти в корнер.

34'
  • Радослав Василев опита да затрудни отбраната на гостите, но не сполучи

29'
  • Удар на Радослав Василев, топката попадна в ръцете на Луков

27'
  • Ален Ожболт се впусна по лявото крило в опасна атака за Локомотив, центрира успоредно на наказателното поле, но там нямаше кой да реализира попадение

27'
  • Ожболт беше изпреварен от Караджов при опасна атака на Локомотив

25'
  • Отлична атака за Локомотив. Димитър Илиев сервира топката на Карагарен, който направи резултата 2:0

15'
  • След центриране от корнер топката отново влезе във вратата на Караджов, но попадение нямаше, тъй като съдията видя нарушение срещу вратаря

14'
  • Гол за Локо Пд. След грешка на Караджов, Уирис Густаво се разписа

11'
  • Ожболт се измъкна от бранителите на домакините, напредна добре по дясното крило, но ударът му беше спасен с вещина от Караджов.