• Два поредни корнера за Арда, които обаче не носят опасност за гостите.

• Ховсепян отстъпва мястото си на Радослав Василев.

82'
  • Бенгюзов заменя Аморим.

76'
  • Нов корнер за домакините, но след центрирането защитник на Ботев чисти топката.

75'
  • Кристиан Добрев заменя Терзиев.

72'
  • Удар на Зоран Гаич с глава след центрирането от корнера, топката среща тялото на бранител на Ботев и излиза в нов ъглов удар.

66'
  • Атака за Арда отляво, топката е центрирана в наказателното поле, където защитник на Ботев чисти топката с плонж.

65'
  • Силни минути за футболистите на Стамен Белчев. Домакините атакуват масирано, но не стигат до удар по посока вратата на Ботев Пловдив.

64'
  • Кристиан Димитров играе с ръка в собствената си половина и Арда получава шанс да изпълни свобдоен удар от удобна позиция. След изстрела обаче, топката рикошира и не затруднява Аргилашки.

61'
  • Силен далечен удар на Жоао Аморим, Аргилашки се намесва с върха на пръстите си и спасява.

56'
  • Иван Коконов получава сериозен удар в лицето от страна на Кристиан Димитров при едно единоборство в наказателнто поле на Ботев. Реферът преценява, че няма умисъл в действията на защитника на Ботев.

47'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Начало на втората част.

45'
  • Опасна атака за Ботев Пловдив. Антон Карачанаков центрира остро в наказателното поле, където обаче няма негов съотборник, който да засече коженото кълбо.

39'
  • Двадесет минути от началото на мача, двата тима все още не са отправили нито един точен удар към една от двете врати.

20'
  • Далечен изстрел на Антон Карачанаков, но и той не успява да порази целта.

13'
  • Коконов стреля към вратата на Аргилашки, но изстрелът му е блокиран.

12'
  • Кошмарна грешка на Караджов, който не успява да изчисти топката и позволи тя да му бъде отнета. Тайлон върна към свой съотборник, който обаче на празна врата стреля в аут.

5'
  • 24 часа по-късно мачът в Кърджали е подновен. Този път условията за фубтол са далеч по-добри и срещата ще се играе.

5'
  • Мачът е прекратен в самото си начало. Реферът Станислав Тодоров прецени, че двата тима няма как да играят под проливния дъжд в Кърджали. Той ги прибра в съблекалните с надежда времето да се подобри. Проблемът е, че в Кърджали няма осветление.

4'
  • Първа ситуация в мача! Тайлон се измъкна зад защитата на Арда, но в последния момент Пламен Крумов го спря!