0 : 1

• 85’ Абделхаким Нур Буна
  • КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 0:1! Димитър Везалов се включи в атака по десния фланг и центрира добре, а Буна се извиси и нанесе изстрел с глава. Получи се лек рикошет в тялото на защитник и кълбото се оплете в мрежата на Поморие.

85'
  • Натискът на Локомотив се усили. Посинкович също пробва късмета си с шут от дистанция, но и той не улучи вратата.

78'
  • Още една възможност пред гостите! Парвиз Умарбаев се отличи с хубав рейд към вратата, а изстрелът му съвсем за малко не попадна във вратата.

70'
  • Шанс пред Локомотив Пд! Опасното центриране на Абдулахи не бе засечено в наказателното поле, но атаката продължи. Тя завърши с далечен шут на Елитон, преминал агонизиращо близо до целта.

66'
  • Втора смяна в Локомотив - капитанът Илиев отстъпи мястото си на Парвиз Умарбаев.

60'
  • Директен обстрел на Елитон Жуниор от пряк свободен удар, вратарят на Поморие се намеси вещо и боксира.

59'
  • Локомотив отвърна с бърза атака, при която Посинкович центрира от фланга, а Буна се размина с топката за сантиметри.

50'

50'
  • Шанс пред Поморие! Изстрелът към вратата на Мартин Луков бе опасен, за късмет на гостите топката профуча на сантиметри покрай вратата.

50'
  • Първа смяна за Локомотив, още на почивката - Аралица напусна игра, вместо него Абделхаким Нур Буна.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Везалов, Посинкович и Димитър Илиев изплетоха хубава комбинация, която завърши с центриране на опитния нападател. Топката се озова право в ръкавиците на вратаря.

40'
  • Серия от няколко ъглови удара пред вратата на Поморие. Локомотив обаче не успя да извлече нищо от нея.

35'
  • Жълт картон за Анте Аралица от Локомотив.

32'
  • Равностойни минути на стадиона в Несебър, дотук Поморие стои доста добре срещу 5-ия в Първа лига.

• Първа по-опасна атака за Локомотив. Посинкович нахлу отдясно в наказателното поле и с точен пас намери Димитър Илиев. Капитанът на "железничарите" шутира в очертанията на вратата, ала стражът на Поморие улови.

11'
  • Отново пряк свободен удар в полза на Поморие. Луков този път трябваше да избива в корнер.

7'
  • Пряк свободен удар за домакините от Поморие. Вратарят Луков се намеси и предотврати опасността.