• 79’ Клаудиу Кешеру
  • 90+2’ Върджил Мисиджан
  • КРАЙ НА МАЧА МОНТАНА - ЛУДОГОРЕЦ 0:4.

90+2'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:4. Кешеру асистира на Мисиджан и той между краката на Ивайло Василев оформи крайния резултат.

90+2'
  • Преслав Петров смени Натанаел в състава на Лудогорец.

84'
  • Стивън Петков получи жълт картон.

83'
  • Борислав Дамянов сменя Фернандо да Силва в състава на Монтана.

80'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:3. Много хубава атака за разградчани, довела до втори гол на Кешеру и трети общо в мача.

79'
  • Анисе смени Кишада в състава на Лудогорец.

72'
  • Гредата спаси вратата на Монтана от трети гол след удар отблизо на Кишада.

72'
  • Костадин Дяков напуска, Антон Полюткин влиза в състава на Монтана.

71'
  • Светльо Дяков изведе Кишада в стрелкова позиция, но вторият отблизо не намери вратата на Монтана.

59'
  • Стивън Петков сменя Иван Иванов в състава на Монтана.

55'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ МОНТАНА - ЛУДОГОРЕЦ 0:2.

45'
  • Спорно положение в пеналта на Лудогорец, съдията сякаш трябваше да даде дузпа за Монтана. Ситуацията бе между Натанаел и Фернандо Силва.

35'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ -0:2. С далечен диагонален удар по тревата Натанаел намери долния ляв ъгъл на вратата на Монтана.

32'
  • Костадин Дяков от Монтана получи жълт картон.

28'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:1. След ранния натиск на госта Лудогорец се стигна и до гол. След корнер топката попадна у Кешеру, чийто първи удар не бе сполучлив, но при втория откри резултата.