• 109’ (д) Бекир Расим
  • 109’ (д) Педро Еуженио
  • КРАЙ! БЕРОЕ ДЕТРОНИРА ЧЕРНО МОРЕ С 5:3 СЛЕД ДУЗПИ.

120'
  • КРАЙ НА МАЧА - БЕРОЕ ДЕТРОНИРА НОСИТЕЛЯ НА КУПАТА ЧЕРНО МОРЕ С 5:3 СЛЕД ДУЗПИ.

120'
  • Исмаил Иса е точен - 4:2 за Берое.

120'
  • Бекир Расим намалява - 3:2

• 3:1 за Берое - Станислав Костов е точен.

• Пропуск на Бургхард от Черно море,.

120'
  • Иво Иванов вкарва за 2:1 за Берое.

• Стенио е точен за Черно море - 1:1.

120'
  • Георги Динков открива за Берое - 1:0

120'
  • КРАЙ НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ - 0:0 и следват дузпи.

• Корнер за Черно море, Берое все пак се справя в защита.

119'
  • Втори жълт и червен картон за Спас Делев и той е изгонен.

118'
  • Марчин Бургхард получава жълт картон.

116'
  • Силен изстрел на Спас Делев, но Георги Китанов отново е на мястото си.

114'
  • Бургхард влиза на мястото на Кулибали в състава на гостите.

112'
  • Педро Еуженио намалява - 4:3.

• КРАЙ И НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ - 0:0 И ЩЕ ИМА ДУЗПИ.

106'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ.

105'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ - ВСЕ ОЩЕ 0:0.

105'
  • Опасно изпълнение от фаул на Спас Делев, но Георги Китанов плонжира и лови.

98'
  • Траян Траянов спира опасна атака на Берое с нарушение и получава жълт картон.

97'
  • НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ

90+3'
  • КРАЙ НА РЕДОВНОТО ВРЕМЕ - 0:0 И ЩЕ ИМА ПРОДЪЛЖЕНИЯ.

90+3'
  • Принудителна смяна в Берое. Владимир Зафиров е заменен поради травма от Станислав Костов.

90+1'
  • Симеон Райков сменя Андреас Васев в тима на Черно море.

85'
  • Остър шут на Милисавлевич, но топката не намира рамката на вратата на Черно море.

80'
  • Георги Божилов е сменен от Венелин Филипов.

79'
  • Бекир Расим получава жълт картон.

78'
  • Стенио сменя Клок в състава на Черно море.

75'
  • Спас Делев центрира от фаул, Елиаш получава топката в много добра позиция, но с глава изпраща топката встрани от вратата.

74'
  • Спас Делев получава жълт картон

69'
  • Траян Траянов стреля с глава, но Илко Пиргов улавя топката.

65'
  • Разбъркване при атака на Черно море. Курьор предизвиква безпорядък в защитата на Берое, но в крайна сметка се стига само до корнер.

64'
  • Исмаил Иса получава топката, напредва към вратата, но ударът му изпраща топката над вратата на Черно море.

63'
  • Първата смяна в мача я направи Петър Хубчев - Милисавлевич замени Том.

55'
  • Далечен удар на Том, право в ръцете на Китанов.

53'
  • Илко Пиргов влезе малко неспортсменски в тялото на връхлитащия Педро Еуженио от Черно море.

52'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+2'
  • Корнер за Берое. След него още един. Изстрел на Георги Динков от средна дистанция изпраща топката в ръцете на Китанов.

44'
  • Веселин Пенев изпълнява пряк свободен удар встрани. Георги Китанов отразява удара от границата на пеналта на Спас Делев.

41'
  • Марк Клок също е декориран в жълто - той е третият футболист на Черно море с официално предупреждение.

40'
  • Исмаил Иса получава жълт картон от Берое.

39'
  • Дани Георгиев получава жълт картон.

38'
  • Тодор Паланков получава първия жълт картон в мача.

33'
  • Курьор получава центрирана от фаул топка, но отблизо не успява да я насочи добре.

29'
  • Курьор получава отлична топка, но не успява да я  овладее.

27'
  • Корнер пред вратата на Берое, след него тръгва контра за варненци.

24'
  • Страничният съдия Атанас Бозев не е точен в преценката си дали има засада на Спас Делев, вдига флага, а Делев е покрит.

21'
  • Първи точен изстрел в мача - на Исмаил Иса от Берое, право в ръцете на Георги Китанов.

17'
  • Дани Георгиев бе засилен право в рекламните пана от Исмаил Иса.

12'
  • Съдията Георги Кабаков пожали Марк Клок, който можеше да бъде санкциониран с жълт картон за нарушение.