• Стивън Петков изпуска дузпата за Берое.

• Край на второто продължение, дузпи ще решат победителя.

120+1'
  • Няколко опасни атаки на Берое, но те не завършиха с удар към вратата.

119'
  • Последна смяна в мача. Излиза контузеният Густаво Афонсо, влиза Кристиан Добрев.

116'
  • Много хубав изстрел с глава на Алфредо Мартинс след центриране от пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри в аут.

115'
  • Жълт картон и за Драгош Фирцулеску за много груб фаул срещу Димитър Пиргов.

110'
  • Последна четвърта смяна в мача за Берое. Излиза Рубен Бригидо, влиза Драгош Фирцулеску.

106'
  • Начало на второто прподължение на редовното време на двубоя.

105'
  • Край на първото продължение.

105'
  • Ботев поиска дузпа. Густаво Афонсо нахлу в наказателното поле, Иван Бандаловски му влезе в краката в опит да изчисти и футболистът на пловдивчани падна. Реферът даде корнер.

104'
  • Отменен гол за Берое! Меска беше изведен зад защитата и стреля в гредата, а при добавката Рубен Бригидо вкара. Оказа се обаче, че футболистът от Гвинея-Бисау е в засада.

93'
  • Начало на първото продължение на мача.

91'
  • Край на редовното време, ще има продължения.

90+3'
  • Страхотен шанс за Берое, като Иван Бандаловски беше изпуснат в наказателното поле и стреля мощно, но Кайзер изби.

90+2'
  • Опасен пробив на Густаво Афонсо отляво в наказателното поле, той пусна успоредно на голлинията и там на празна врата трябваше някой негов съотборник да засече топката, но такъв нямаше.

90'
  • Трета смяна и в Ботев. Излиза Антонио Вутов, влиза Диого Кампос.

85'
  • Трета смяна в Берое. Излиза Мартин Камбуров, влиза Меска. Самият ветеран е поискал смяната си.

81'
  • Александър Василев получава жълт картон за груб фаул срещу Антонио Вутов.

80'
  • Удар от дистанция на Тодор Неделев, но топката лети далеч в аут.

79'
  • Националният селекционер Петър Хубчев е на трибуните, както и емисари от Турция. Хора на Бурсаспор пък са на стадиона в Стара Загора, като гледат изявите на плеймейкъра на Ботев Тодор Неделев.

• Голям шанс за Берое! Алфредо нахлу през центъра, като получи от Райнов пред вратата на Кайзер. Той върна към Райнов, който баче се дублира с Вандерсон и не последва удар към пловдивската врата. Атаката на Берое бе наистина стойностна и тук трябваше да има удар.

73'
  • Втора смяна и в Ботев. Излиза Лъчезар Балтанов, влиза Серкан Юсеин.

71'
  • Слабо връщане на Филип Филипов към вратаря Даниел Кайзер, но Алфредо Мартинс не се възползва с опасен удар от подаръка.

70'
  • Втора смяна в Берое, излиза Иван Минчев, влиза Алфредо Мартинс.

68'
  • Хубав удар на Густаво Афонсо от границата на наказателното поле, но Душан Перниш улови.

67'
  • Претенции за дузпа от Антонио Вутов. Той нахлу в наказателното поле, а до него застана Мартин Райнов. Нямаше обаче съприкосновение и реферът Николай Йорданов не посочи бялата точка.

66'
  • Първа смяна в мача за Берое. Излиза Борислав Цонев, влиза Владимир Гаджев.

62'
  • Първа ситуация през второто полувреме. Густаво Афонсо беше изпуснат отлояв в наказателното поле, но ударът му беше твърде слаб и в обсега на Перниш, който улови.

57'
  • Жълт картон и за Рубен Бригидо за изритана топка след съдийски сигнал.

55'
  • Радослав Терзиев получава жълт картон за оспорване на съдийско решение.

53'
  • Равностойна битка в началото на втората част, двата тима се стремят да не правят грешки, които може да се окажат и фатални за изхода на двубоя.

53'
  • Първа смяна в мача, излиза Йордан Минев от състава на Ботев, влиза Филип Филипов.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първото полувреме на мача.

45+2'
  • Удар от дистанция на Камен Хаджиев, но мощното му изпълнение не затрудни Даниел Кайзер.

44'
  • Иван Минчев имаше страхотен шанс след пряк свободен удар на сантиметри от границата на наказателното поле, но изстрелът му срещна стената.

43'
  • Жълт картон за Йордан Минев за нарушение срещу Вандерсон пред наказателното поле.

41'
  • Ново опасно центриране в наказателното поле на Ботев и в последния момент защитник на Берое изчисти, след като Душан Перниш увисна.

39'
  • Опасно центриране към Иван Бандаловски в наказателното поле, но ударът му с глава беше твърде слаб и неточен.

37'
  • Хубава ситуация и за Ботев. Топката стигна до Тодор Неделев пред наказателното поле, но фалцовият му удар мина над вратата.

34'
  • Поредна опасна атака на Берое, но завърши с центриране на Александър Василев изчистено в корнер.

30'
  • Двата отбора правят много хубав мач с опасни атаки, просто липсва последният пас.

26'
  • Опасна атака на Берое, но тя беше спряна от засада.

20'
  • Най-големият пропуск в мача! Страхотен пропуск на Вандерсон, който навърза защитата на съперника и стигна до аутлинията, от която намери около точката на дузпата непокрития Рубен Бригидо. Той стреля към вратата, но в тялото на Джонатан Перейра и гол нямаше.

19'
  • Опасно центриране към Стивън Петков, Душан Перниш го изпревари и беше контузен.

17'
  • Опасна атака на Ботев, която беше спряна от защитата на Берое в последния момент.