• Край на мача. Лудогорец победи с 4:1.

90+3'
  • Последна смяна в мача. Излезе Джоди Лукоки, влезе Лукас Саша.

90'
  • Лудогорец прави резултата 4:1. Васил Добрев направи подранил коледен подарък за Джоди Лукоки и го изведе сам срещу вратаря, той прехвърли вратаря и направи 4:1.

89'
  • Втора смяна за Лудогорец, излиза Марселиньо, а влиза Густаво Кампаняро.

87'
  • Вандерсон прави резултата 3:1 и всичко свършва! Джоди Лукоки направи страхотен пробив в наказателното поле, направи смешен Васил Добрев и подаде на Вандерсон на метър от голлинията и той нямаше как да пропусне - 3:1.

85'
  • Смяна в Лудогорец. Излиза Клаудиу Кешеру, влиза Жоао Пауло.

83'
  • Продължителна атака на Лудогорец завърши с удар на Марселиньо от границата на наказателното поле, но топката лети в аут.

82'
  • Последна смяна за Септември. Излезе Ишмаел Байду, влезе Жеан Патрик.

80'
  • Центриране на Галчев от корнер, но Моци изби.

78'
  • Джоди Лукоки се подигра със защитата на Септември и остана сам срещу вратаря под малък ъгъл, но отигра нескопосано, с което си навлече гнева на Херо.

75'
  • Поредна аванта на неадекватния вратар Янко Георгиев. Той тръгна да пресреща Кешеру, при положение, че на гърба на румънеца имаше защитник. И нападателят прехвърли стража, но в последния момент Петър Генчев изчисти от голлинията.

74'
  • Шанс за Димитър Костадинов да изравни за Септември. Ударът му от границата на наказателното поле, но вратарят улови.

73'
  • Светослав Дяков получава лекарска помощ, след като отнесе удар в кръста от Мартин Тошев. Капитанът на Лудогорец обаче се изправи на крака.

69'
  • Това е добре познатият Лудогорец! Марселиньо се подигра със защитата на Септември и центрира успоредно на голлинията, но нямаше кой да засече в мрежата.

61'
  • Втора смяна за Септември. Излиза Иван Тилев, влиза Димитър Костадинов.

61'
  • Лудогорец можеше да направи 3:1, но при поредната хубава атака Сисиньо стреля от границата на наказателното поле в ръцете на Георгиев.

58'
  • Лудогорец прави пълен обрат само за две минути! Натанаел пусна извеждащ пас за Джоди Лукоки, той чукна топката покрай излезлия неадекватно да го пресреща Янко Георгиев и пусна топката в мрежата за 2:1.

56'
  • Натанаел изравнява резултата. Кешеру центрира от левия фланг за Джоди Лукоки на далечната греда. Холандецът свали топката, защитата на Септември изчисти нескопосано на крака на Натанаел и той прониза мрежата за 1:1.

54'
  • Отменен гол на Лудогорец! Натанаел проби по фланга и намери Клаудиу Кешеру във вратарското поле и той се разписа. Попадението му обаче беше отменено заради засада.

53'
  • Хубава възможност за Лудогорец да изравни. Джоди Лукоки центрира от корнер, Козмин Моци стреля с глава от близката греда, но топката лети над вратата.

52'
  • Ренан можеше да пусне наивен втори гол, но в последния момент зле изчистената от него топка беше избита от защитник.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача! Септември води с 1:0!

45+3'
  • Септември изненадващо откри резултата! Ишмаел Байду намери добре Крис Гади пред наказателното поле, той преодоля Натанаел и Абел Анисе, стреля между краката на Моци и с удар в далечния ъгъл на вратаря отбеляза за 1:0.

45'
  • Най-после сносна ситуация за Лудогорец. Марселиньо беше изпуснат във вратарското поле след центриране на Сисиньо и стреля с глава, но право в тялото на вратаря.

42'
  • Контузеният Георги Стоичков е заменен от Стоян Предев.

39'
  • Георги Стоичков от Септември се строполи на земята, без да бъде докоснат. Играчът беше изнесен на носилка, положението му изглежда сериозно.

39'
  • Много добра продължителна атака на Лудогорец завърши с извеждащ пас за Вандерсон зад защитата. Бразилецът обаче стреля прекалено слабо и право в ръцете на Янко Георгиев.

35'
  • Кешеру беше изведен от Козмин Моци зад защитата, но докато се обърне и стреля, топката му беше избита от вратаря.

34'
  • Разбъркване след пряк свободен удар пред полето на Септември, но до сериозна опасност не се стигна.

30'
  • Удар на Натанаел след продължителна атака от границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри в аут.

25'
  • След центриране от фланга Козмин Моци игра с глава от около точката на дузпата. Но ударът му премина опасно до гредата, но излезе в аут.

23'
  • Хубава възможност за Лудогорец. Джоди Лукоки центрира от аутлинията, топката стигна на далечната греда за Вандерсон, но в последния момент той беше изпреварен от вратаря.

20'
  • Опасно центриране на Борис Галчев към далечната греда, където Крис Гади опасно игра с глава, но защитата на Лудогорец се справи.

17'
  • Хубава възможност за Лудогорец. Сисиньо се измъкна зад защитата след един дълъг пас и преодоля вратаря. Но точно преди да стреля в опразнената врата, беше вдигната засада.

9'
  • Първа опасност в мача и тя е за Септември! След заучено изпълнение на корнер топката стигна до Петър Генчев в наказателното поле, но ударът му с глава мина над вратата.

7'
  • За кой ли път?! Козмин Моци е със спестен нарисуван картон! Румънецът задържа откъсващия се напред Иван Тилев, като поне два метра му държа фланелката. Георги Кабаков обаче му спести официалното предупреждение.

6'

6'
  • Първа опасна атака за Лудогорец, но след центрирането към Марселиньо, той не отигра добре в наказателното поле и вратарят на Септември улови.