• КРАЙ НА МАЧА. Септември победи Верея с 2:0 в 26-ия кръг на Първа лига.

90+3'
  • Проблеми за Антони Иванов от Септември, който удари лошо коляното си при тежък сблъсък със съпрников играч.

90+2'
  • 3 минути добавено време.

• Последна смяна във Верея - Денислав Станчев отстъпи мястото си на Михаил Димитров.

85'
  • Втора смяна във Верея - Атанас Панов зае мястото на неубедителния Савио Нсереко.

84'
  • Последна смяна в Септември - Станислав Маламов зае мястото на Борис Галчев.

83'
  • Авторитетна намеса на Даниел Наумов! Борис Галчев реши да обстрелва целта от пряк свободен удар, отсъден на повече от 25 метра от вратата. Халфът на Септември заложи на силен и нисък шут към вратарския ъгъл, който не затрудни стража на гостите.

77'
  • Жълт картон за Веселин Минев от Верея.

73'
  • Втора смяна в Септември - Антони Иванов замени Фабиано Алвеш.

73'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 1:0! Мартин Тошев бележи! Защитата на Верея се издъни на два пъти - Пламен Тенев не изчисти убедително, а Савио Нсереко загуби топката леко пред наказателното поле. Така Тилев получи шанс да центрира и го направи, а Тошев изникна зад гърба на разминалия се с кълбото Гади и леко го чукна покрай Наумов.

71'
  • Първа смяна в Септември - Мартин Тошев зае мястото на Миро Будинов.

68'
  • Страхотно спасяване на Наумов оставя Верея в срещата! Фабиано Алвеш отмъкна топката в близост до наказателното поле на гостите. Той опита да мине покрай Веселин Минев, а Галчев добре притича и изскочи на стрелкова позиция. От около 12 метра халфът стреля силно по диагонала, а Наумов реагира чудесно и отрази.

60'
  • Шанс пред Септември! Иван Тилев тръгна смело да пробива между трима играчи на съперника и едва преминал границата на наказателното поле, топката му бе избита. Тя отиде право у Галчев, който не се поколеба и шутира от около 13-14 метра, ала над гредата.

54'
  • Първа смяна във Верея - Стилиян Тенев заменя Илия Мунин.

52'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 1:0! Миро Будинов с първи гол за Септември в дебютния си двубой като титуляр. Крис Гади даде дълъг фалцов пас, който прескочи Будинов при дъгата, но пък стигна до Тилев отляво. Крилото на домакините моментално центрира, а никой от бранителите на Верея не проследи движението на Будинов, който с глава забоде кълбото в горния десен ъгъл.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Септември подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • Първи точен шут в мача. Станчев с пас по тревата намери Венци Христов на няколко метра пред дъгата. Нападателят се обърна и стреля, а спасяването на Галев беше само за протокола.

38'
  • Проблеми за Пламен Тенев от Верея, който понесе тежък удар с топката след шут от фаул на Борис Галчев. Защитникът все пак продължи.

30'
  • Преполовихме първото полувреме, а все още чакаме първия точен шут към която и да е от двете врати.

• Много добро включване на Венци Христов, който получи топката на ръба на засадата и я стигна отляво в наказателното поле. Той добре я извади с пас по земя за Денислав Станчев при точката на дузпат, а Елтон се хвърли смело и блокира шута на 18-годишния играч.

19'
  • Жълт картон за Васил Добрев от Септември, който чрез задържане за фланелката попречи на Венци Христов да организира бърза контраатака.

14'
  • Чудесна първа голова възможност за Септември! Галчев с пас по тревата изведе Асен Чандъров покрай Илия Мунин в наказателното поле на Верея. Халфът на Септември догони кълбото и опита пас, като се оказа затворен от вратаря Наумов и Мунин. В крайна сметка той получи още един шанс да отиграе, но вече притича и Веселин Минев.

13'
  • Добра атака за Септември отдясно с лош завършек. Гади с пас по тревата остави Будинов да пробива отдясно по фланга. Централният нападател опита центриране, което прехвърли с много всички в наказателното поле на противника.

10'
  • Далечен шут на Симеон Мечев. Офанзивният халф на Верея реши да опита късмета си от 27-28 метра. Крайно неуспешно - топката отлетя високо над гредата.

8'
  • Силно фалцово центриране на Крис Гади отдясно по атаката на Септември. Даниел Наумов направи решителни стъпки напред, скочи и боксира пред погледа на Борис Галчев.