• Смяна в състава на Септември. Георги Стоичков е заменен от Димитър Костадинов.

• Смяна в състава на Етър. Самб Бадара е заменен от Иван Петков.

76'
  • Жълт картон за Иван Стоянов от Етър.

72'
  • Гол за Етър! Иван Стоянов е точен при отсъдената дузпа за 1:1 и гостите изравниха!

70'
  • Дузпа за Етър! Самб Бадара бе съборен в наказателното поле от Васил Добрев.

69'
  • Смяна в състава на Септември. Ишмаел Байду е заменен от Антони Иванов.

64'
  • Смяна в състава на Етър. Георги Сърмов замени Руменов.

64'
  • Иван Тилев опита да пусне към Борис Галчев в атака за Септември, но подаването бе прекалено силно.

62'
  • Центриране на Ерик Почански, което обаче не бе достатъчно добро.

57'
  • Изстрел на Йордан Апостолов бе блокиран от бранител на домакините.

51'
  • Смяна в състава на Етър. Минев е заменен от Ерик Почански.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Удар на Иван Стоянов при атака за Етър, но право в ръцете на стража на домакиите Янко Георгиев.

45+2'
  • Жълт картон за Васил Добрев от Септември.

45+1'
  • Центриране а Борис Галчев в наказателното поле на Етър. Байду опита атрактивно изпълнение, но не застраши вратата на Христо Иванов.

45+1'
  • Жълт картон за Веселин Минев от Етър.

44'
  • Изстрел на Иван Стоянов в атака на Етър, но топката отиде право в стената от защитници на домакините.

44'
  • Изстрел на Самб Бадара след центриране на Иван Вълчанов. Ударът на Бадара обаче бе неточен.

42'
  • Траян Траянов се опита да играе с топката при атаката за Септември, но Сам Бадара се намеси и изби топката.

32'
  • Шанс за Септември. Удар на Борис Галчев е спасен от Христо Иванов.

31'
  • Жълт картон за Димо Атанасов от Етър.

30'
  • Жълт картон за Траян Траянов от Септември.

26'
  • Шанс за Септември! Байду се строполи в наказателното поле като останаха съмнения за съприкосновение с Димо Атанасов, но реферът прецени, че дузпа няма.

23'
  • Румен Руменов опита центриране в наказателното поле на Септември, но Янко Георгиев улови.

23'
  • Шанс за Етър. Иван Вълчанов стреля от пряк свободен удар, но право в стената.

20'
  • Гол за Септември! Борис Галчев се разписа с чудесно изпълнение от пряк свободен удар за 1:0 за домакините!

13'
  • Александър Александров центрира при ново нападение за Етър, Самб Бадара отправи удар с глава, но без да затрудни Янко Георгиев.

12'
  • Атака за Етър. Александров получи и намери Димо Атанасов, който обаче не успя да се пребори с Байду.