• Край на мача! Септември победи Дунав с 2:1.

• Борислав Балджийски с удар от границата на наказателното поле, но Янко Георгиев спаси.

90+3'
  • Четири минути ще е продължението на мача.

90'
  • Крис Гади опропасти страхотен шанс. Той беше изведен сам срещу Станислав Антонов, но ударът му беше спасен от вратаря.

88'
  • Божидар Васев получава втори жълт картон само за няколко минути. Той фаулира Георги Русев, който изрева като заклан на земята. И реферът Гидженов изгони играча на Дунав.

84'
  • Жълт картон за Божидар Васев за фаул срещу Крис Гади.

83'
  • Хубав шанс за Дунав да изравни. Мухамаду Ндиайе получи топката в наказателното поле и стреля, но твърде слабо, а Янко Георгиев улови без проблем.

81'
  • Георги Русев се пребори за една топка и излезе почти сам срещу вратаря, но ударът му беше твърде слаб и твърде неточен.

78'
  • Втора смяна в Дунав. Излиза Христо Попадийн, влиза Мухамаду Ндиайе.

77'
  • Последна смяна за Септември. Излиза Ишмаел Байду, влиза Здравко Димитров.

74'
  • Пълен обрат за Септември! Крис Гади беше изведен със страхотен пас зад защитата от Асен Чандъров и се озова сам срещу вратаря. Той технично мушна топката между краката му за 2:1.

72'
  • Светослав Ковачев с жълт картон за оспорването на съдийското решение.

71'
  • Дуннав поиска дузпа за игра с ръка на Александру Бенга в наказателното поле. Реферът обаче прецени, че няма основания да покаже бялата точка, въпреки че от повторенията се видя, че румънецът играе наистина с ръка.

69'
  • Първа смяна за Дунав. Излиза Ахмед Ахмедов, влиза Исмаил Иса.

67'
  • Нов шанс за Септември. Крис Гади центрира, топката мина през трима защитници, преди да се озове у Георги Русев. Ударът му обаче мина над вратата.

66'
  • Втора смяна в Септември. Излиза слабият в този мач Яя Меледже, влиза Иван Тилев.

65'
  • Първият шанс за Дунав след почивката, Балджийски изведе Иван Коконов пред наказателното поле, но ударът му мина на сантиметри в аут.

62'
  • Първа смяна в мача. Излиза Мирослав Будинов за Септември, влиза Крис Гади.

58'
  • Удар на Красимир Станоев от дистанция, но далеч в аут.

57'
  • Страхотен пропуск на Септември! Борис Галчев центрира от пряк свободен удар, Александру Бенга беше изпуснат и стреля с крак, но топката мина встрани от вратата на няколко сантиметра.

53'
  • Септември изравни резултата! Борис Галчев центрира от корнер, Стилиян Николов се извиси и прониза мрежата за 1:1. Георги Динков не успя да го опази.

50'
  • Хубаво центриране на Георги Русев за Ишмаел Байду на далечната греда, но ударът му беше твърде неточен и в аут.

48'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача!

45+4'
  • Страхотен пропуск на Септември! Борис Галчев центрира страхотно от пряк свободен удар, Асен Чандъров изпревари прекия си пазач и стреля с глава, но топката мина на сантиметри от вратата.

45+4'
  • Три минути продължение на първата част.

44'
  • Най-чистият шанс за Септември! Ишмаел Найду центрира от корнер, Мирослав Будинов чукна леко топката и тя беше уловена от Станислав Антонов. Той я изпусна, после пак я хвана, като останаха съмнения, че го е сторил зад голлинията. Реферите обаче замълчаха, а повторенията показаха, че "септемврийци" нямаха основания да искат нещо подобно.

43'
  • Опасно меле пред вратата на Септември след центриране от корнер. Ударът на Ахмед Ахмедов обаче беше слаб и право в тялото на вратаря Янко Георгиев.

39'
  • Яя Меледже направи поредния си груб фаул и вече беше време най-накрая да получи жълт картон, което и стана.

38'
  • Поредно добро центриране на Борис Галчев, но ударът с глава на Мирослав Будинов е твърде неточен и топката лети далеч в аут.

35'
  • Жълт картон и за Бранимир Костадинов за нарушение срещу откъсващ се съперник.

34'
  • Ахмед Ахмедов получава жълт картон за удар без топка в главата на вратаря Янко Георгиев. Наказанието му е пресилено, защото се случи в спор за висока топка и ударът беше неумишлен.

31'
  • Опасно центриране от корнер пред вратата на Септември, но Иван Стоянов изби отново в ъглов удар. И от него не последва нищо интересно.

29'
  • Жълт картон за Мартин Ковачев за много груб фаул срещу бившия му съотборник Мирослав Будинов.

23'
  • Отново Галчев създаде ситуация в полето на Септември. Той намери на чиста позиция Ишмаел Байду, но неговият удар излезе в аут.

20'
  • Борислав Балджийски открива резултата с бомбен шут! Александру Бенга сбърка при изнасянето на топката и Божидар Васев бързо чукна за юношата на Левски пред дъгата на наказателното поле. От там последва мощен шут, който препарира Янко Георгиев за 1:0.

17'
  • Опасно центриране на Борис Галчев от фланга за Георги Стоичков, но вратарят на Дунав излезе и пресече паса.

14'
  • Хубава атака и на Дунав, но центрирането към вратата на Септември за Ахмед Ахмедов беше пресечено.

8'
  • Страхотно изпълнение на Борис Галчев от пряк свободен удар, топката летеше до лявата греда, но вратарят на Дунав изби.

7'
  • Жълт картон за Стилиян Николов от състава на Септември, който нокаутира Ахмед Ахмедов при едно единоборство в наказателното поле на Дунав.

3'
  • Първата атака в мача е за Септември и Ишмаел Байду беше фаулиран по-малко от 10 секунди след първия съдийски сигнал. Центрирането на Борис Галчев обаче беше твърде слабо.

1'
  • Начало на мача на Националния стадион "Васил Левски". Публиката е под 50 души.

• Стадион: Васил Левски
    Рефер: Радослав Гидженов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, NovaSport