1 : 2

• 85’ Мартин Тошев
  • 39’ Мехди Фенуш
  • 43’ Мехди Фенуш
  • КРАЙ НА МАЧА - 1:2. С общ резултат 4:2 и две победи Черно море отстрани Септември и ще спори за седмото място, което дава излаз към бараж за ЛЕ с третия.

90+2'
  • Мартин Тошев пробва задна ножица, но не затрудни Макенджиев с удара си.

89'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 1:2. Иван Тилев озведе Мартин тошев и той копна топката във вратата на варненци.

85'
  • Мартин Минчев смени двойния голмайстор Мехди Фенуш

80'
  • Фабиньо смени Витанов в Черно море

70'
  • Борис Галчев получи жълт картон.

66'
  • Иван Тилев смени Богомил Дяков в Септември.

63'
  • Георги Божилов смени Радослав Василев в Черно море.

62'
  • Нова добра атака за Черно море, завършила с удар над вратата.

55'
  • 47'
  • Ишмаел Байду смени Яя Меледже в състава на Септември.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:2.

45+1'
  • Жълт картон за Илиас Хасани

45'
  • НОВ ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:2. Отново Мехди Фенуш бе точен. Ндонгала центрира по тревата, Радослав Василев върна назад и Мехди Фенуш прониза вратата на Септември за втори път.

43'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:1. Уникално попадение със странична ножица на Мехди Фенуш след центриране на Зехиров.

39'
  • Разбъркване в наказателното поле на Септември, но без удар. Веднага след това контра на домакините и удар на Тошев право в ръцете на Макенджиев.

33'
  • Темпото отново се успокои след двете опасности пред вратата на Септември.

25'
  • Атанас Зехиров игра с глава и нанесе опасен изстрел с глава, Галев спаси. След това Септември оцеля при още една опасност пред вратата си. Пак Зехиров центрира и вратарят Галев изпрати топката в напречната си греда.