• Амзин влиза на мястото на Гьонов в тима на Витоша.

• Ивайло Михайлов получи червен картон и остави Ботев Враца с 10 души.

87'
  • Петър Атанасов с нов голям пропуск. Той получи от Домовчийски вляво на наказателното поле, но се забави и отправи слаб удар, който бе отразен от Християн Василев.

79'
  • Атака отдясно даде шанс на Домовчийски да центрира на далечна греда. Там Петър Атанасов отново бе непокрит и стреля силно, но в аут.

69'
  • Петър Атанасов бе намерен на позиция в наказателното поле и стреля от воле, но бранител на Витоша застана на пътя на топката и изби.

67'
  • Валери Домовчийски вкара първия гол за футболната пролет. Много силна акция на домакините отляво позволи на топката да стигне до Петър Атанасов в наказателното поле. Домовчийски получи да дузпата от Атанасов и с левия крак матира Християн Василев.

61'
  • Медицинска помощ за Михаил Милчев от Витоша.

59'
  • Жълт картон за Валери Домовчийски.

58'
  • Смяната в състава на Ботев Враца - Георги Вълчев напусна за сметк на Йордан Апостолов.

58'
  • Витоша бе близо до гола, след поредица от удари от наказателното поле, но топката в крайна сметка излезе в аут.

54'
  • Ивайло Михайлов получи жълт картон.

49+6'
  • Едгар Тур замени Мариян Иванов в тима на Ботев Враца.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Йордан Апостолов от тима на домакините получи жълт картон.

45'
  • Край на първата част!

45'
  • Стефан Христов стерля, след като бе изведен зад защитата на врачани, но Костов улови.

43'
  • Лъчезар Котев остана сам пред наказателното поле, но ударът му с левия крак излезе малко в аут.

42'
  • Ивайло Михайлов стреля от границата на наказателното поле, след добра скоростна атака на своя тим. Василев обаче бе на правилното място и улови топката.

38'
  • Удар на Ивайло Лазаров от пряк свободен удар, но топката бе уловена без трудности от Красимир Костов.

33'
  • Юлиан Попов от Витоша получи жълт картон.

25'
  • Валери Домовчийски вкара топката във вратата на съперника, след подаване отляво, но нападателят е бил в засада и голът бе отменен.

20'
  • Витоша бе близо до гол. Свободен удар създаде разбъркване в наказателното поле на домакините. Там Наско Милев се добра до топката и стреля, но топката прелетя покрай вратата на съперника.