• Край на мача

90+4'
  • Смяна в Ботев. Спас Георгиев влиза, излиза Петър Атанасов.

88'
  • Съдията Железов изгони треньорът на вратарите на Ботев Враца - Илиан Василев на трибуните.

87'
  • Тиаго стреля, Костов изби в корнер

84'
  • Смяна в ЦСКА. Пинто излиза, влиза Малинов

82'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Мауридес нацели стената изградена от футболистите на Ботев Враца.

80'
  • Ненов пусна отличен пас към Божинов, а Дюлгеров опита да изчисти топката, преди Черниаускас да я улови пред голлинията

76'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Соу излиза, Мауридес влиза

73'
  • Нова греда този път от Валери Домовчийски, но флагът на страничния съдия беше вдигнат за засада

72'
  • Десподов игра отлично и се справи с бранител на домакините, но той се справи при повторния си опит на границата на наказателното поле

68'
  • Жълт картон за Юлиан Ненов

65'
  • Смяна в състава на Ботев Враца. На мястото на Стоев, влиза Ненов

64'
  • След изпълнение на задна ножица, Божинов спечели корнер

63'
  • Божинов е на терена след съприкосновение с Жанио Бикел

62'
  • Смяна в ЦСКА. Дюлгеров заменя Перейра

57'
  • Валери Божинов застана зад топката при дузпа, която беше отсъдена за нарушение на Чорбаджийски срещу Петър Атанасов, и нацели гредата

55'
  • Корнер за Ботев Враца. Апостолов центрира, Чорбаджийски се справи

52'
  • Опит за атака на Ботев Враца подета от Петър Атанасов, не сполучи.

50'
  • Пас към Божинов, но нападателят на Ботев беше затворен от Бодуров

49'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Десподов изпълни, не последва опасност за Костов

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Корнер за ЦСКА. След центрирането на Десподов Бодуров извърши нарушение срещу съперник.

45+1'
  • Смяна в Ботев Враца! На мястото на Атанас Фиданин влиза Валери Домовчийски.

42'
  • Гол за ЦСКА! Отлична атака за ЦСКА, топката премина през Джеси, за да стигне до Соу, който не остави шансове на Костов

38'
  • Черниаускас спаси с вещина удар на Йордан Апостолов отдалеч

32'
  • Удар на Али Соу с глава прати топката в ръцете на Костов.

29'
  • Жълт картон и за Стивън Перейра

26'
  • Жълт картон за Йордан Апостолов след нарушение срещу Чорбаджийски

23'
  • Нова атака за ЦСКА. Десподов напредна добре отдясно, потърси Соу, но отново пасът беше малко по-бърз от необходимото

23'
  • Десподов потърси Соу в наказателното поле на Ботев Враца, но той не успя да се разпише, след като закъсня с крачка

20'
  • Петър Атанасов вкара топката в мрежата на Черниаускас, но имаше флаг за засада на Стоев.

19'
  • Кирил Десподов изпълни добър пряк свободен удар към вратата на Ботев Враца, Божинов не съумя да изчисти добре кълбото и то влезе в мрежата на Костов.