• Иван Цветков застана зад топката и направи резултата 2:1.

• Яни Пехливанов игра с ръка в наказателното поле и последва дузпа за Пирин.

• Корнер за Пирин, след изпълнението му защитата на гостите се справи.

• Смяна в състава на Пирин. Излезе Даниел Младенов, влиза Тони Тасев.

63'
  • Мариян Огнянов напуска терена, влиза Любомир Божинов в състава на Нефтохимик

61'
  • След корнер Иван Цветков беше на голова позиция, но пропусна да изведе тима си напред.

58'
  • Жълт картон за Николай Дюлгеров от Нефтохимик.

56'
  • Пряк свободен удар за Пирин, центрирането на Иван Цветков не намери адресат

50'
  • Смяна в състава на Нефтохимик. Живко Петков излиза, Онуоха влиза

46+2'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Гол за Пирин. Станислав Костов намери добре Юлиян Попев и той не остави шансове на Георгиев.

43'
  • Пряк свободен удар за Пирин. Иван Цветков с далечен удар намери ръцете на Янко Георгиев.

41'
  • Невероятен пропуск на Живко Петков от Нефтохимик, който от няколко метра не намери целта, а грешката дойде от Тодор Траянов.

35'
  • Даниел Младенов опита да затрудни Георгиев с глава, но кълбото излезе в аут.

33'
  • Корнер за домакините от Пирин, след изпълнението бранителите на гостите се справиха с центрираната топка

31'
  • Живко Петков с жълт картон

28'
  • Жълт картон и за Михаел Орачев

27'
  • Кощърна с жълт картон

26'
  • Медицинска помощ за Кощърна

20'
  • След корнера нямаше опасност за вратата на домакините

18'
  • Опасен шут на Живко Петков, който беше спасен с вещина от Макенджиев в корнер.

17'
  • Корнер за Пирин, след изпълнението на Дани Младенов, отбраната на Нафтата се справи

16'
  • Иван Вълчанов се разписа за 1:0 още в 6-ата минута на двубоя в полза на Нефтохимик.