• Вандерсон прави нов пропуск за Лудогорец, отново между няколко защитници бе оставен да шутира, но го направи неточно.

• Не пропускайте да гласувате за Играч на мача.

• Мисиджан тръгна от дъгата пред наказателното поле, премина през трима защитници и шутира, но отново Макенджиев спаси.

64'
  • Повече от добър удар на Мисиджан за опасен удар отляво в пеналта, Макенджиев направи впечатляващо спасяване.

63'
  • Първият четвърт час от двубоя преминава с натиск на Лудогорец и дузина центрирания на гостите в наказателното поле на Пирин.

62'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • По-малко от две минути трябваха на Лудогорец да реши до голяма степен нещата. Саша центрира отдясно, Кешеру свали с глава във вратарското поле откъдето Лукоки отправи точен удар за 0:2.

33'
  • Кошмарът на Пирин - Клаудиу Кешеру - отново бележи във вратата на благоевградчани. Той откри от прекия свободен удар, отсъден за фаула на Костадинов срещу Анисе минута по-рано. Стената се пропука и ударът на Кешеру тупна и изненада Макенджиев, очакващ в другия ъгъл.

31'
  • Жълт картон за Антон Костадинов.

30'
  • Жълт картон за Джоди Лукоки.

30'
  • Опасен удар с глава на Игор Пластун, отново Макенджиев спасява.

25'
  • Техничен удар на Станислав Костов, липсваше му обаче достатъчно точност.

23'
  • Центриране на Лукоки, Кешеру засече с глава, топката отново минава над вратата.

21'
  • 16'
  • Ново неразбирателство в защитата на домакините, Кешеру стреля от 12-13 метра силно и малко не му достигна да намери фатално очертанията на вратата.

15'
  • Груба грешка в защитата на Пирин, Лукоки бе оставен в наказателното поле, получи паса на Мисиджан и стреля покрай Макенджиев, а топката мина на сантиметри от далечната греда.

12'
  • Центриране отляво на Василев, Анисе засече с глава, но Макенджиев бе на мястото си.