• Край на мача!

90+5'
  • Жълт картон на Юсеин.

90+5'
  • ГОЛ! Пряк свободен удар за Пирин. Дюлгеров беше на точното място и след като Голас не успя да хване кълбото, то попадна във футболиста на Пирин и той изравни.

90+4'
  • Голас получава жълт картон.

90+1'
  • ГОЛ! Наско Милев беше на точното място и успя да направи резултата 2:1 за Ботев, след като резервата на пловдивчани пое топката, която беше отразена от Костов след изпълнен пряк свободен удар на Ощипко.

90'
  • Жълт картон за Бенгюзов за задържане на съперник.

85'
  • Голас сбърка, но там Младенов не успя да се възползва от ситуцията и вместо да вкара втори гол за Пирин, прати кълбото в аут.

84'
  • Смяна в състава на Ботев. На мястото на голмайстора Тодор Неделев в игра влиза Божидар Васев.

81'
  • Последна смяна в състава на Пирин. На мястото на Костадинов, влиза Бенгюзов.

79'
  • Милев пробва пас към Неделев, но там се намеси добре Дюлгеров и атаката на Ботев пропадна.

78'
  • Тодор Траянов с удар от въздуха прати топката в аут.

73'
  • ГОЛ! Тони Тасев центрира добре от пряк свободен удар и с великолепен удар с глава Маркиньос изравни резултата.

67'
  • Наско Милев стреля встрани безопасно към вратата на Костов.

66'
  • Дюлгеров пропусна от няколко метра да изравни резултата, след като от воле прати топката встрани от вратата, след като засечецентриране от корнер.

66'
  • Корнер за Ботев. Неделев изпълни от ъгловото флагче, Костов отрази и последва нов корнер за "канарчетата".

63'
  • Смяна в състава на Ботев. На мястото на Кифуети влиза Милев

62'
  • Втора смяна в състава на домакините. Маркиньос влезе на мястото на Сандански.

59'
  • Тони Тасев опита полупас, полуцентриране, но топката попадна в ръцете на Голас.

57'
  • Жълт картон за Тодор Траянов

55'
  • Опасен шут на Огнянов към вратата на Костов, но този път стражът на Пирин нямаше проблеми с овлдяването на топката.

53'
  • ГОЛ!Перфектен пас на Балтанов към Тодор Неделев изведе атакуващият играч на Ботев в наказателното поле на Пирин и той матира Костов.

51'
  • Даниел Генов стреля опасно към вратата на Голас, но стражът на Ботев спаси положението.

48'
  • Първа смяна в състава на Пирин. На мястото на Мартин Тошев, който почувства болки в коляното влиза Тони Тасев.

47'
  • Начало на второто полувреме на двубоя в Благоевград.

46'
  • Край на първото полувреме при нулев резултат.

45+2'
  • Добавеното време на първата част е 1 минута.

45+1'
  • Опасен удар на Балтанов по посока вратата на Пирин, но неточен, топката мина встрани от вратата.

44'
  • Жълт картон за Рахави Кифуети

43'
  • Костадинов има нужда от лекарска помощ, след като се сблъска с Балтанов.

39'
  • Тони Костадинов потърси съотборник в наказателното поле на Ботев, но там нямаше футболист на Пирин и атаката пропадна.

33'
  • Йордан Христов нацели с топка в главата Янко Сандански.

32'
  • Наставникът на Пирин Наджи Шенсой с остра реакция срещу съдийско решение.

30'
  • Сандев получи жълт картон за нарушение срещу Огнянов

27'
  • Решителна намеса на Дюлгеров, след като бранителят на Пирин се справи с атака на Нелсън.

20'
  • Траянов опита да изведе Даниел Младенов в изгодна позиция в наказателното поле на Ботев, но пасът беше доста силен.

17'
  • 13'
  • Дюлгеров изби топката преди Кифуети да нанесе решителен удар към вратата на Костов.

12'
  • Ощипко се справи с атака на Даниел Генов  и върна топката с глава към вратаря Голас.