• 22’ Тодор Неделев
  • 74’ Стивън Петков
  • Край на мача!

90+6'
  • След грешка в защитата на Ботев, Радослав Кирилов овладя топката и преодоля Чворович, но в последния момент загуби баланс и стреля, но неточно в аут.

90+1'
  • Бризола е сменен от Тасев.

87'
  • Паланков е сменен от Хендерсън.

84'
  • Ндонгала е сменен от Марин.

84'
  • Димитър Благов е сменен от Любомир Цолев.

81'
  • Иван Чворович бе на път да допусне много груба грешка, но удара на Аймен Суда не бе точен и топката излезе в аут.

81'
  • Подаване към Стивън Петков, който стреля, а Макенджиев спаси. Страничният съдия маркира засада, която я нямаше.

79'
  • Стивън Петков подаде към Тодор Неделев, който шутира, но Макенджиев плонжира и успя да избие в корнер.

78'
  • Гол за Ботев - 1:2! Йордан Минев сложи топката на главата на Стивън Петков, който бе изпуснат и с глава вкара топката във вратата на Благой Макенджиев. Петков бе в положение на засада, когато вкара топката във вратата на Макенджиев.

74'
  • Стивън Петков влезе в игра на мястото на Фернандо Виана.

70'
  • Тодор Неделев центрира от фаул в наказателното поле на Пирин, където Радослав Терзиев стреля с глава, но неточно в аут.

69'
  • Панов центрира в наказателното поле на Пирин, но Макенджиев изпревари Виана и улови топката.

62'
  • Дуде Ндонгала стреля от границата на наказателното поле на Пирин, Макенджиев се наложи на два пъти да се намесва, за да избие топката в корнер.

57'
  • Извеждащ пас към Станислав Костов, но той не успя да си спре топката.

50'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Жълт картон на Лъчезар Балтанов за нарушение срещу Тодор Траянов.

44'
  • Тодор Неделев фаулира Тодор Паланков и получи жълт картон.

27'
  • Аймен Суда стреля от границата на наказателното поле на Ботев, но Иван Чворович спаси.

25'
  • Гол за Ботев - 1:1! Дуде Ндонгала разигра късо фаул с Тодор Неделев, който бе оставен непокрит в наказателното поле на Пирин и с диагонален удар изпрати топката във вратата на Благой Макенджиев.

22'
  • Далечен удар на Бризола, но Макенджиев спаси без особени проблеми.

20'
  • Гол за Пирин - 1:0! Аймен Суда центрира от фаул в наказателното поле на Ботев, където Станислав Костов бе оставен непокрит и отблизо вкара топката във вратата на Иван Чворович.