• 57’ Николай Дюлгеров
  • 85’ Галин Иванов
  • Край на мача.

90+4'
  • Голмайсторът Галин Иванов бе заменен веднага след попадението си от Костадин Хазуров.

86'
  • 3:0 ЗА НЕФТОХИМИК! Галин Иванов се разписа след продължителна размяна на пасове между него, Владислав Романов и Емануил Манев.

85'
  • Янко Георгиев получи жълт картон.

78'
  • Мартин Станкев заменя Сердер Сердеров.

76'
  • Отлична възможност за Ивайло Димитров, който проби отдясно и стреля, но уцели гредата. Последва разбъркване пред вратата, но топката бе изчистена.

73'
  • Голмайсторът Иван Вълчанов напусна терена, на негово място влезе Емануил Манев.

68'
  • Жълт картон за Георги Вълчев.

63'
  • Иван Вълчанов стреля, но далеч от целта.

63'
  • Калоян Кръстев излиза, Наско Милев влиза.

62'
  • Ангел Грънчов получи жълт картон, който е неговият пети от началото на сезона и той ще пропусне следващата среща на Нефтохимик.

60'
  • 2:0 ЗА НЕФТОХИМИК! Николай Дюлгеров този път успя с удара от далчена дистанция. Той шутира извън наказателното поле и не остави шанс на Антониос Сертгиакис.

57'
  • Иван Минчев стреля от далечна дистанция и шутира с левия крак към вратата на Янко Георгиев, но бе неточен.

51'
  • Калоян Кръстев се разписа за Славия, но реферът не зачете попадението заради засада.

47'
  • Начало на второто полувреме.

45+4'
  • Край на първото полувреме.

45+4'
  • Жълт картон за Георги Хашев, заради остро влизане в краката на Иван Минчев.

45+1'
  • Играта през първото полувреме често бива накъсвана заради намеса от страна на медиците. Играчите на двата отбора играят по-грубо от необходимото.

45+1'
  • Георги Вълчев контраатакува и шутира сам, но Стергиакис блесна с чудесна намеса. След това негов съотборник се опита да направи добавка, но прати топката над вратата.

43'
  • Николай Дюлгеров стреля отдалеч, но бе крайно неточен и прати топката вляво на вратата.

40'
  • Принудителна смяна за Нефтохимик. Илия Миланов влиза, Георги Хашев влиза.

31'
  • Домакините имаха шанс да изравнят, но топката попадна в ръцете на Янко Георгиев. Иван Минчев изпълни пряк свободен удар, а при изпълнението му Калоян Кръстев падна на земята след съприкосновение с Йордан Йорданов, а Славия имаше претенции за дузпа. Реферът обаче не ги уважи.

28'
  • Възможност за Славия, но ударът с глава на Калоян Кръстев бе неточен.

24'
  • Георги Йомов заменя Емил Мартинов, който получи травма.

23'
  • ГОЛ ЗА НЕФТОХИМИК! Галин Иванов би пряк свободен удар, но топката рикошира в стената, Иван Вълчанов обаче се включи с добавка и се разписа за 1:0.

17'
  • Двата отбора се затрудняват да стигнат до противниковата врата.

14'
  • Абуд Омар центрира, но стражът Янко Георгиев побърза да изчисти.

6'
  • Иван Вълчанов се опита да намери Галин Иванов пред вратата, но защитата изби топката.

5'
  • Възможност пред Сердеров, който стреля и прати топката в ръцете на вратаря, но беше в засада.