• Анте Аралица с жълт картон

90+1'
  • Жълт картон за Петър Главчев

89'
  • Милчо Ангелов пропусна дузпа за Славия, след като Милина отрази удара, а кълбото се удари в гредата.

86'
  • Нов гол във вратата на Славия. Янко Ангелов засече центиране от пряк свободен удар на Райков и с глава се разписа във вратата на Василев.

82'
  • Последна смяна в състава на Локомотив. Главчев влиза, излиза Умарбаев

79'
  • Пряк свободен удар за Локомотив Пловдив. Последва пас към Езе, който опита удар, но бялата отбрана се справи

77'
  • Смяна в Славия. На мястото на Галин Иванов, влиза Филип Кръстев

74'
  • Втора смяна в състава на Локомотив. На мястото на Михалевич, влиза Аралица

71'
  • Галин Иванов имаше възможност да изравни резултата, но не сполучи за малко

66'
  • Спорна ситуация пред вратата на Славия, Велковски падна на границата на наказателното поле на "белите", но съдията остави играта да продължи.

63'
  • Първа смяна и в състава на Локомотив. На мястото на Димо Бакалов, влиза Симеон Райков

58'
  • Смяна в Славия. На мястото на Чунчуков влиза Тони Иванов

56'
  • Янко Ангелов стреля от далечно разстояние, но неточно.

55'
  • Смяна в Славия. На мястото на Андреа Христов, влиза Мартин Семерджиев

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Опасен удар на Узунов, Милина улови уверено

44'
  • След изпълнението на корнера от страна на Умарбаев, топката излезе в аут.

43'
  • Михалевич получи пас от Димо Бакалов, стреля, но топката беше изчистена в корнер от Велков.

42'
  • Опасна атака за Локомотив Пловдив, която беше спряна от Христов.

41'
  • Леко комична ситуация пред вратата на Ивайло Василев, който подцени една топка, но в крайна сметка съумя да я улови.

36'
  • Парвиз Умарбаев откри резултата на "Васил Левски", след като Димо Бакалов му сервира топката на крака и не остави шансове на Ивайло Василев

27'
  • След центриране от корнер, Чунчуков стреля с глава, но топката мина встрани от вратата

23'
  • Елитон имаше нужда от лекарска помощ

17'
  • Жълт картон за Владислав Узунов, който срита лошо Елитон

16'
  • Пряк свободен удар за Локомотив, след нарушение срещу Умарбаев, но в центъра на терена

15'
  • Феновете на Славия успяха да се насладят на спечелената Купа на България на централната трибуна на стадион "Васил Левски".

• Първи удар към вратата на Славия, Михалевич стреля, последва корнер, след изпълнението му Славия се справи със ситуацията.