• Две минути добавено време.

90'
  • Мехди Бурабия влиза на мястото на Георги Костадинов в състава на Левски.

88'
  • Гол за Левски! Божидар Краев реализира четвърто попадение за Левски. Венци Христов пусна отлично към Краев, който вкара за 4:0.

82'
  • Атака за Левски. Венци Христов пусна към Нар, той му върна в наказателното поле, но при удара Христов не сполучи.

77'
  • Антонио Стергиакис заменя титулярния страж на Славия Георги Петков.

75'
  • Веско Минев е заменен от Мики Орачев. Минев дава капитанската лента на Боян Йоргачевич.

72'
  • Венци Христов заменя Бабатунде Адениджи в състава на Левски.

71'
  • Вратарят на Славия Георги Петков иска смяна заради травма.

67'
  • Жълт картон за Божидар Васев от Славия.

63'
  • Гол за Левски! Георги Костадинов овладя топката след пас от Аниете и с елегантно отиграване реализира за 3:0 за "сините".

62'
  • Корнер за Левски. Нар изпълни, но топката е изчистена.

59'
  • Удар на Янис Карабельов е спасен от Боян Йоргачевич.

55'
  • Опит за по-опасна атака за Славия, но без да застраши вратата на Левски.

54'
  • Жълт картон за Франсис Нар за нарушение срещу Емил Мартинов.

53'
  • Нов пропуск за Левски! Божидар Краев бе изведен в наказателното поле на Славия, Омар покри засадата, но Краев не успя да реализира.

52'
  • Аниете изпълни, но изпрати топката високо над вратата на Славия.

51'
  • Бабатунде Адениджи напредна отлично към вратата на Славия, след грешка в защитата на "белите" но не успя да преодолее Георги Петков.

49'
  • Втора смяна в състава на Славия. Емил Стоев е заменен от Калоян Кръстев.

46'
  • Карабельов влиза на мястото на Георги Йомов в състава на Славия.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Възможност за Славия. "Белите" ще изпълнят свободен удар, но далеч от наказателното поле. Нищо сериозно не произлезе в наказателното поле на Левски.

45+1'
  • Гол за Левски! Бабатунде Адениджи надбяга защитата на Славия и реализира за 2:0.

41'
  • Футболистите на Левски владеят. Омар Абуд пострада при сблъсък с Александър Ем. Александров.

37'
  • Добра ситуация за Славия в близост до наказателното поле на Левски. Емил Стоев центрира, но защитата на "сините" се справи.

30'
  • Аниете изпълни корнера, Петков боксира топката и изчисти.

28'
  • Франсис Нар нахлу опасно в наказателното поле на Славия и спечели корнер.

27'
  • Напрежение с феновете на Славия на трибуните на стадион "Васил Левски".

25'
  • Гол на Левски! Краев пусна към Адениджи от дясно по нападението на Левски. Той попаде отлично към наказателното поле, където бе Антонио Аниете. Испанецът засече и реализира за 1:0 в полза на "сините".

21'
  • Футболистите на Левски владеят в половината на Славия. Нар пусна към Аниете, но той не овладя добре и топката напусна очертанията на терена.

19'
  • Емил Стоев центрира от корнер,  Йоргачевич боксира и изчисти топката.

17'
  • Добра атака за Славия, Сердеров опита удар, но бе блокиран и следва ъглов удар.

16'
  • "Сините" на свой ред подхващат постепенна атака. Защитата на Славия се справи и предотврати опасността.

12'
  • Без опасни атаки за двата тима в последните митути, Славия опитва постепенно нападение.

10'
  • Атака за "сините", Александров центрира, Костадинов стреля с глава, но ударът не бе силен и Георги Петков спаси.