• Иво Иванов заменя голмайстора Антон Огнянов.

86'
  • Корнер за Славия.

83'
  • ГООООЛ ЗА ВЕРЕЯ! Антон Огнянов открива резултата на Васил Левски! Здравко Илиев центрира изключително прецизно към Антон Огнянов на далечната греда, където халфът на гостите бе оставен непокрит и с удар от въздуха успя да изведе своите напред.

79'
  • Узунов влиза на мястото на Момчил Цветанов.

78'
  • Разконцентрирана игра на отбраната на Верея и Пламен Колев след центрирането от корнера, но фубтолистите на домакините не съумяват да стрелят към вратата.

73'
  • Антон Огнянов получава жълт картон.

72'
  • Шоколаров заменя контузения Омар Абуд.

67'
  • Грубо нарушение на Иван Минчев, който вече има жълт картон. Реферът Железов обаче пожалва и не показва червен картон на Минчев, въпреки протестите от страна на играчите на гостите.

66'
  • Чудесна възможност за Верея! Венци Бенгюзов реши да стреля изненадващо от далечна дистанция, но Стергиакис внимаваше и успя да избие със сетни усилия.

65'
  • Корнер за Верея.

63'
  • Юлис Ндонг заменя Домовчийски.

60'
  • Страхотен шанс за Славия след перфектна контраатака. Галин Иванов получи по лявото крило и подаде към абсолютно необезпокоявания Стефан Велев, който стреля по земя от близо 12 метра, но Пламен Колев плонжира и лови.

59'
  • Жълт картон и за Иван Минчев.

56'
  • Стефан Велев получава жълт картон, след като умишлено спря контраатака на гостите.

54'
  • Корнер за Славия след добра намеса на Илия Мунин.

52'
  • Груб и безсмислен фаул на Иван Минчев срещу Елиаш. Последно предупреждение за фубтолиста на Славия.

49'
  • Жълт картон за Валери Домовчийски за фаул срещу Абуд.

47'
  • 47'
  • Ивайло Йорданов заменя Янис Карабельов.

47'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Остро центриране на Галин Иванов от фаула, но Илия Мунин чисти силно напред.

45+1'
  • Принудителна смяна във Верея. Илиян Йорданов заменя контузения Милен Танев. Любопитното в случая бе, че самият футболист не желаеше да напуска терена, но от лекарския щаб на Верея настояха това да се случи.

44+2'
  • Пряк свободен удар за Славия след нарушение срещу Абуд. Удобна възможност за центриране в пеналта на Верея.

43'
  • Георги Андонов стреля от прекия свободен удар, но неточно.

42'
  • Жълт картон за Галин Иванов.

41'
  • Верея стига до пряк свободен удар пред вратата на Славия, след като Бенгюзов бе фаулиран от Галин Иванов.

40'
  • Доста смел удар на Здравков Илиев от далечна дистанция, топката излиза в аут.

39'
  • Галин Иванов удря неволно в лицето Венцислав Бенгюзов в центъра на терена.

38'
  • Абуд центрира добре в наказателното поле, където Момчил Цветанов скача за високата топка, но Слаев играе добре и чисти с глава.

35'
  • Далечен шут на Стефан Велев, който обаче минава много, много далеч от целта.

32'
  • Нов пробив на Абуд отляво, ново центриране и нов корнер за Славия.

29'
  • Първи страхотен шанс за един от двата тима. След атака отляво на Славия, Абуд центрира ниско към Милчо Ангелов, който игра с топката, но Колев успя да избие в корнер.

21'
  • Георги Андонов пада в наказателното поле на Славия след единоборство със Стефан Велков, но главният рефер на двубоя Валентин Железов не се подлъга и остави играта да продължи.

15'
  • Фаул на Андонов срещу Карабельов. Свободен удар за Славия и удобна ситуация за центриране в наказателното поле на Верея.

10'
  • Равностойни първи 10 минути на стадион "Васил Левски". Двата тима все още не успяват да създадат чисто голово положение.

9'
  • Груб фаул на Минчев в половината на Верея срещу Георги Андонов. Футболистът на гостите има нужда от лекарска помощ.