• Педро Еуженио с далечен удар реализира третия гол за Берое.

84'
  • Калоян Кръстев с глава прати топката над вратата на Перниш.

81'
  • Пряк свободен удар за Славия, след изпълнението му не последва опасност за вратаря Перниш.

76'
  • Смяна в Славия. Излиза Шоколаров, влиза Кръстев.

75'
  • Фирцулеску напуска от състава на Берое, влиза Цонев.

72'
  • Стефан Велков си заби нелеп автогол след като беше притеснен от Антон Карачанаков и Берое излезе напред в резултата.

69'
  • Жълт картон за Славчо Шоколаров, който опита да спечели дузпа за Славия.

66'
  • Смяна в състава на Берое. Излиза Негруц, влиза Карачанаков.

65'
  • Райнов се впусна в атака за Берое, преодоля няколко бранители на Славия, но не намери подходящото продължение към съотборник

64'
  • Смяна в Славия. Напуска Венков, влиза Чигози Мба.

62'
  • Гол за Славия! Ивайло Димитров изравни резултата срещу Берое, той получи пас от Йомов отдясно и матира Перниш.

58'
  • Жълт картон и за Карлос Охене

55'
  • Далечен шут на Шоколаров мина встрани от вратата, но доста близо до страничната греда на Перниш.

54'
  • Жълт картон за Матеуш да Силва

50'
  • Шут на Като, Кирев е на мястото си.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Жълт картон за Михаил Венков за нарушение

45+1'
  • Две минути е добавеното време на първата част

45'
  • Пряк свободен удар за Берое. Фирцулеску стреля, кълбото попадна право в ръцете на Кирев.

43'
  • Негруц от няколко метра вместо да реализира втори гол не сполучи и прати кълбото в аут след пас отляво на Леони.

42'
  • Медицинска помощ за Славчо Шоколаров

40'
  • Жълт картон за Иван Минчев

38'
  • Райнов опита да реализира втори гол за Берое, но не сполучи.

34'
  • Гол за Берое. Карлос Охене с далечен удар матира Кирев. Отлчна атака на беройци, Фирцулеску намери Като, той върна кълбото към Охене и той с далечен топовен изстрел не остави шанс на Кирев.

22'
  • Корнер за Славия. Минчев центрира в наказателното поле, но там отбраната на Берое се справи перфектно със ситуацията.

18'
  • Пряк свободен удар за Славия. Минчев застана зад топката, но прати кълбото в ръцете на Перниш

13'
  • Корнер за Славия, след изпълнението Берое се справи със ситуацията

12'
  • Педро Еуженио с хубав прав удар отправи тупалка към Кирев, който закачи топката и тя се удари в напречната греда и се върна в наказателното поле на "белите".

11'
  • Опасна атака за Берое, но завършекът не беше добър, тъй като кълбото мина встрани от вратата на Кирев.