• КРАЙ НА МАЧА - 4:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ СРЕЩУ МОНТАНА.

• Даниел Генов получи жълт картон за симулация.

85'
  • Лукас Саша смени накуцващия Йордан Минев в тима на Лудогорец.

83'
  • НОВ ГОЛ - 4:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ. Вандерсон намери Кафу и той с техничен удар този път не сгреши - 4:0 в 82-ата минута.

82'
  • Кампаняро е първата смяна в състава на Лудогорец, влиза на мястото на Анисе.

81'
  • ГОЛ НА ЛУДОГОРЕЦ - 0:3. Вандерсон на празна врата вкарва третия.

79'
  • Жълт картон за Даниел Гаджев от Монтана.

70'
  • Антони Иванов дебютира за Монтана, влезе на мястото на Васев.

63'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:2. Бърза контра за шампионите, трима се втурнаха сами срещу един защитник. вандерсон подаде неегоистично към Марселиньо и той вкара втория си гол.

62'
  • Марселиньо стреля от фаул, но топката мина малко встрани от вратата на Монтана.

58'
  • Първи жълт картон в мача - получи го Марко Яколич от Монтана.

58'
  • Първа смяна в мача. Петър Атанасов сменя Сергей Георгиев в състава на Монтана.

56'
  • Меле след корнер пред вратата на Лудогорец. След рикошет топката излезе в нов корнер за Монтана.

55'
  • Пореден пропуск на Кафу. От чиста позиция той изпраща топката покрай десния стълб на вратата на Монтана.

51'
  • Няма промени в двата състава на почивката.

• НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ.

45+1'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:1. Минев центрира към наказателното поле, намери там Марселиньо и той с диагонален удар уцели долния десен ъгъл на вратата на Монтана.

45'
  • Затишие в последните десетина минути. Лудогорец не успява да създаде нови положения, Монтана се брани солидно.

38'
  • Неточен удар на Сергей Георгиев при едно разбъркване в пеналта на Лудогорец.

23'
  • Втори пропуск на Кафу. Марселиньо отне топката и изведе Кафу, който обаче не успя да преодолее вратаря Счекич.