• КРАЙ НА МАЧА! МАРЕК СПРЯ ЛЕВСКИ С 1:1.

• Много слаб удар на Домовчийски, топката е в ръцете на вратаря.

• Играч на домакините лежи на тревата дълбоко в добавеното време.

90+4'
  • Аниете бие нависоко някъде от точката на дузпата.

90+2'
  • Пламен Илиев спаси Левски от загуба, след удар по диагонала и добавка на Близнаков.

90+1'
  • Светослав Диков получи жълт картон.

84'
  • Радослав Цонев смени Мигел Бедоя в Левски.

84'
  • Диков сменя Бонев в тима на Марек.

82'
  • Николай Николов обстрелва опасно вратата на Левски от фаул, топката мина на сантиметри от вратата.

81'
  • Димитър Андонов получи жълт картон.

80'
  • МИРОСЛАВ ИВАНОВ РЕАЛИЗИРА ЗА 1:1 ОТ БЯЛАТА ТОЧКА!

79'
  • ЖЪЛТ КАРТОН ЗА ВИЯЧКИ ЗА ИГРАТА С РЪКА.

78'
  • ДУЗПА ЗА ЛЕВСКИ - ВТОРА! ЗА ИГРА С РЪКА.

77'
  • Бибишков е в засада, след което праща топката във вратата на Левски, но офсайдът е отсъден.

75'
  • Мирослав Иванов смени Луис Педро в състава на Левски.

73'
  • ВРАТАРЯТ СПАСИ ДУЗПАТА НА ГАДЖЕВ!

68'
  • Борислав Николов получи жълт картон за нарушението.

66'
  • ДУЗПА ЗА ЛЕВСКИ! БОРИСЛАВ НИКОЛОВ И АНИЕТЕ СКОЧИХА ЗА ВИСОКА ТОПКА, ИГРАЧЪТ НА МАРЕК ИЗБУТА ВЪВ ВЪЗДУХА ИСПАНЕЦА. ОСТАНАХА СЪМНЕНИЯ ЗА ИГРА С РЪКА НА ФУТБОЛИСТ НА МАРЕК В СИТУАЦИЯТА.

66'
  • 1:0 ЗА МАРЕК! ЗЛАТКО БОНЕВ Е ИЗВЕДЕН В НАКАЗАТЕЛНОТО ПОЛЕ И УСПЯВА ДА ПРАТИ ТОПКАТА ВЪВ ВРАТАТА НА ЛЕВСКИ.

62'
  • Домовчийски с глава праща топката много слабо от близко разстояние и вратарят лови.

61'
  • Кристиян Петков излезе, Марио Близнаков влезе в състава на Марек.

59'
  • 58'
  • Бибишков сваля една центрирана топка, но защитата на Левски успява да се справи със ситуацията.

57'
  • Оказа се, че 400 полицаи от Дупница са ангажирани с пазенето на бюлетините за изборите. Впоследствие обаче са извикани и вече има униформени на стадиона.

54'
  • Краев стреля с глава, но изпраща топката встрани в аут.

51'

51'
  • Домовчийски смени Прохазка на полувремето.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ, СЛЕД МНОГОТО ИНЦИДЕНТИ ПРЕЗ ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ РЕЗУЛТАТЪТ Е 0:0. МНОГО МАЛКО ФУТБОЛ И МНОГО СКАНДАЛИ ПО ТРИБУНИТЕ И НА ТЕРЕНА ПРЕЗ ПЪРВАТА ЧАСТ.

46'
  • Милен Лахчев също е с жълт картон в ситуацията.

45+6'
  • Владимир Гаджев също е сред декорираните.

45+6'
  • Веселин Минев също е с картон след края на полувремето.

45+6'
  • Димитър Илиев също е с жълт картон след края на полувремето.

45+6'
  • Николай Николов с жълт картон.

45+6'
  • Гаджев и Мартин Димитров се сбутаха

45+6'
  • ИМА И ОХРАНИТЕЛИ НА ТЕРЕНА, КОИТО ОХЛАДЯВАТ СТРАСТИТЕ.

45+6'
  • СПРЕЧКВАНЕ МЕЖДУ ИГРАЧИТЕ НА ДВАТА ОТБОРА СЛЕД КРАЯ НА ПОЛУВРЕМЕТО

45+6'
  • КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО СЛЕД ШЕСТ МИНУТИ И ПОЛОВИНА ДОБАВЕНО ВРЕМЕ - 0:0.

45+3'
  • Едва три минути е добавеното време.

45+3'
  • Изтекоха редовните 45 минути, все още не е вдигнато добавеното време, което трябва да бъде доста.

45'
  • Вратарят на Марек Михайлов легна на терена и му се оказва помощ. Пак не се играе.

41'
  • Отново е спряна играта заради паднал играч на Марек.

40'
  • Лахчев получава медицинска помощ, извън терена.

35'
  • Шут на Крумов, вратарят Михайлов плонжира и спасява.

31'
  • Краев стреля на метър навътре в наказателното поле на Марек, право в ръцете на вратаря.

30'
  • Аниете, пада на тревата в наказателното поле, заобиколен от трима. Испанецът сам пада.

29'
  • На терена в началните 25 минути не се случва нищо особено. Вероятно и футболистите са разконцентрирани от случилото се по трибуните.

26'
  • Кротнаха феновете на Левски, но по трибуните част от зрителите продължават да се разхождат. Слаба охрана на стадиона.

24'
  • След няколко минути мачът е възобновен.

22'
  • Безредиците по трибуните стават все по-сериозни. Мачът е прекъснат от съдията.

16'
  • Фаул за Марек, далечен изстрел, високо в аут.

15'
  • Гаджев центрира от корнера, разбъркване, но нищо не произлиза от това.

13'
  • Фаул за Левски от ъгъла на наказателното поле. Гаджев шутира, защитник избива в корнер.