• Край на двубоя. Двата тима не се победиха и завършиха 1:1.

• Добавеното време е 4 минути

90+1'
  • Жълт картон за Живко Петков

90'
  • Гол за Нефтохимик. След центриране от корнер Илия Миланов попадна в прегръдките на съотборниците си.

89'
  • Йордан Йорданов излиза, влиза Живко Петков в отбора на домакините

86'
  • Удар на Йордан Йорданов, но не намери целта

85'
  • Нова смяна в Лудогорец. Анисе влиза, излиза Кешеру

82'
  • Жълт картон за Мисиджан, след като влезе на терена

80'
  • Марселиньо вкара отличен гол във вратата на Нефтохимик и Лудогорец откри резултата

78'
  • Смяна в Нефтохимик. Излиза Галин Иванов, влиза Илия Миланов

77'
  • Жълт картон за Йордан Йорданов

75'
  • Нова смяна в състава на Лудогорец. На мястото на Мисиджан, влиза Жоао Пауло

74'
  • След уникално разбъркване пред вратата на Нефтохимик, Вандерсон и Кешеру не успяха да открият резултата, Георгиев се справи със ситуацията.

72'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението отбраната на домакините се справи

68'
  • Дюлгеров има нужда от медицинска помощ

67'
  • Кешеру пропусна от изгодна дистанция да открие резултата.

67'
  • Смяна в състава на гостите. Кампаняро излиза, влиза Кишада

66'
  • Жълт картон за Лукас Саша

• Пряк свободен удар за Нефтохимик. Топката е фронтално срещу Стоянов, След изпълнението на Онуоха вратарят на Лудогорец се справи.

64'
  • Жълт картон за Онуоха

60'
  • Вълчев опита опасен удар към вратата на Стоянов, но той улови уверено кълбото.

55'
  • Корнер за Лудогорец. След късото изпълнение последна удар от вратата, след като футболистите на шампионите не се справиха със ситуацията.

54'
  • Лекарска намеса трябва да помогне на Дяков.

51'
  • Кешеру с жълт картон, след като фаулира вратаря на домакините Янко Георгиев

48'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Марселиньо намери Вандерсон, който от няколко метра прати кълбото над вратата

45+1'
  • Кампаряно с отличен шут опита да матира Георгиев, но стражът на Нефтохимик се справи със ситуацията.

43'
  • Жълт картон за Георги Хашев

40'
  • Корнер за Нефтохимик, след изпълнението отбраната на гостите се справи

36'
  • Мисиджан центрира отдясно в наказателното поле, Вандерсон не успя да засече във вратата от няколко метра.

28'
  • Марселиньо стреля опасно към вратата на Георгиев, но кълбото мина встрани от вратата.

27'
  • Жълт картон за Галин Иванов

25'
  • След изпълнението на свободния удар, домакините се справиха със ситуацията.

23'
  • Марселиньо беше фаулиран опасно от Хомей, който получи жълт картон.

22'
  • Мисиджан опита да матира Георгиев, не сполучи.

17'
  • Доста голяма опасност пред вратата на Лудогорец, удар на Галин Иванов беше отразен с вещина от Стоянов.

17'
  • Опасен удар към вратата на Нефтохимик.

16'
  • Галин Иванов опита удар към вратата на Лудогорец, но топката мина на два метра от вратата.

14'
  • След изпълнението на корнера вратарят на домакините се справи.

13'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец в опасна близост до вратата на Нефтохимик. Зад топката застана Марселиньо, Хашев скочи и изчисти в корнер.

12'
  • Корнер за Нефтохимик, след като Саша изчисти кълбото, след изпълнението му нямаше опасност за Стоянов.

6'
  • Галин Иванов засече с глава центриране в наказателното поле, но кълбото мина встрани от вратата.

5'
  • Марселиньо играе мач №150 в елитния ни футбол

• Центриране на Вандерсон към наказателното поле на Нефтохимик, но домакините се справиха със ситуацията.