• Смяна в Нефтохимик. На мястото на Хазуров влиза Живко Петков.

• Смяна в Локо. На мястото на Ндонгала влиза Красен Трифонов

78'
  • Янко Георгиев спаси опасен удар на Муса

73'
  • Владислав Романов се разписа за 3:1 с отличен удар, матирайки Денчев. Асистенцията дойде от Галин Иванов.

71'
  • Галин Иванов отново е на голова позиция, но отново не успя да вкара.

69'
  • Удар на Галин Иванов беше отразен от Денчев.

66'
  • Помощник-треньорът на Нефтохимик Владимир Манчев беше изгонен на трибуните за бурни реакции.

65'
  • Жълт картон за Хашев за играта с ръка в наказателното поле

64'
  • Атанас Фиданин се разписа от дузпа и намали резултата.

63'
  • Дузпа за Локо ГО. Хашев игра с ръка в наказателното поле на домакините и последва 11-метров наказателен удар.

62'
  • Амброуз сбърка, но веднага след това се поправи при опасна атака за домакините.

59'
  • Жълт картон за Кавдански

55'
  • Опасен удар на Милен Желев беше отразен от Янко Георгиев

54'
  • Галин Иванов се разписа за 2:0 при опасна атака за Нефтохимик и от няколко метра прониза Денчев.

48'
  • Дюлгеров падна в наказателното поле на Локомотив след като до него беше Амброуз, но дузпа нямаше, тъй като нямаше и съприкосновение между двамата.

47'
  • Смяна в състава на Локомотив. Николай Христов излиза, влиза Муса

46+1'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Галин Иванов имаше възможност да удвои, но Денчев излезе да го пресрещне и ударът на футболиста на домакините не намери целта.

40'
  • Гол за Нефтохимик. Иван Вълчанов с далечен диагонален удар не остави шансове на Денчев.

36'
  • След центриране от корнер в полза на Локо, гостите не успяха да се организират добре и атаката пропадна.

36'
  • Кифуети с отличен удар с глава изтормози Георгиев, но стражът на домакините се справи със ситуацията.

35'
  • Жълт картон за Бен Отман

29'
  • Йордан Йорданов е изпреварен от бранител на гостите

28'
  • Корнер за Нефтохимик. След центрирането Йорданов прати кълбото встрани от вратата.

22'
  • Свободен удар за Нефтохимик. След изпълнението отбраната на гостите се справи със ситуацията.

18'
  • Бен Отман падна в наказателното поле на Нефтохимик, но съдията не отсъди дузпа, тъй като такава нямаше, а след това на два пъти Ндонгала не сполучи.

17'
  • Жълт картон за Джоман след нарушение в центъра на терена срещу Галин Иванов.

14'
  • Жълт картон за Яни Пехливанов след нарушение

13'
  • Дюлгеров фаулира Христов в центъра на терена и последва свободен удар за Локомотив.

10'
  • Опасна атака за домакините, за съжаление на феновете на "нафтата" отбраната на гостите се справиха със ситуацията.