• Жълт картон за вратаря на Витоша Християн Василев за бавене на времето.

• Последна смяна в мача. Излезе Пол Отофе, влезе Христо Попадиин.

• Втора смяна за Витоша Бистрица. Излезе Румен Гьонов, влезе Кристиян Узунов.

85'
  • Напрежение сред агитката на Нефтохимик. Феновете са недоволни и опитаха да влязат на терена, наложи се полицията да се намесва.

84'
  • Нефтохимик поиска дузпа. Галин Иванов вдигна две ръце в търсене на наказателен удар след съприкосновение с Николай Христозов. Реферът Станислав Тодоров не даде нищо.

83'
  • Първа смяна за Витоша. Излиза Георги Амзин, влиза Димитър Пантелеев.

80'
  • Възможност за Нафтата да изравни. Костадин Велков стреля от границата на наказателното поле при една изчистена топка, но прати в аут.

80'
  • Втора смяна за Нефтохимик. Излиза Николай Дюлгеров, влиза Живко Петков.

76'
  • Уникален пропуск на Витоша. Петко Цанков проби до аутлинията и пусна успоредно на голлинията, където Пол Отофе стреля, но с пета прати топката в аут.

74'
  • Опасно центриране на Николай Дюлгеров, но в последния момент защитник отклони и вратарят на Витоша улови без проблем.

71'
  • Първа смяна в мача. Излезе Мариян Огнянов, влезе Любомир Божинов.

67'
  • Бърз пробив на Четин Садула, намери Георги Амзин на около 20 метра, но ударът му мина над вратата.

65'
  • Витоша открива резултата! Ангел Стоянов центрира перфектно в наказателното поле, където Пол Отофе се беше вклинил между двамата централни защитници и с глава прониза Янко Георгиев за 1:0.

58'
  • Най-чистата възможност за Витоша в мача. Пол Отофе центрира на границата на наказателното поле и там Кристиян Кочилов с глава стреля от около 18 метра. Топката мина на сантиметри встрани от вратата.

55'
  • Жълт картон за Костадин Хазуров за реплика към съдията.

52'
  • Удар от воле на Мариян Огнянов от границата на наказателното поле, но вратарят на Витоша изби.

49'
  • Първа опасност след почивката. Яни Пехливанов центрира опасно от аутлинията и топката отиваше към главата на Георги Хашев на опразнената врата, но в последния момент Йордан Върбанов изби в корнер.

47'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Удар на Четин Садула от 30 метра, но твърде слабо и без затруднения за Янко Георгиев.

45+1'
  • Една минута ще е продължението на първата част.

45'
  • Пореден страхотен шанс за Нефтохимик. Костадин Хазуров изведе Мариян Огнянов сам срещу вратаря, но той нескопосано стреля встрани от вратата.

33'
  • Удар на Кристиян Кочилов, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

31'
  • Хубав удар на Мариян Огнянов от дистанция, но защитник изби в корнер.

30'
  • Голям пропуск на Галин Иванов. Юношата на Левски навърза защитата на противника, но озовал се на стрелкова позиция стреля слабо в ръцете на вратаря.

26'
  • Отменен гол за Нефтохимик. Костадин Хазуров прати топката в мрежата, но преди това имаше поне три нарушения на играчи на бургазлии. Логично и правилно отменено попадение.

22'
  • Опасна атака на Нефтохимик след самостоятелен пробив на Галин Иванов. Христозов обаче изби в корнер.

21'
  • Първи опасен удар в мача! Ангел Стоянов от Витоша получи топката пред наказателното поле, но стреля в тялото на вратаря Янко Георгиев.

19'
  • Първа що-годе опасна атака в мача и тя беше спряна със засада. В предни позиции се бяха втурнали играчите на Витоша Бистрица, но страничният арбитър ги спря.