• 48’ Рафаел Перес
  • 59’ Густаво Кулма
  • Край на мача!

90+3'
  • Манолев можеше да вкара трети гол, но изстрелът му от малък ъгъл бе избит от Георгиев.

90+2'
  • Чудесен изстрел от далечно разстояние на Живко Петков, Китанов обаче внимава и избива в корнер.

90+1'
  • Борис Галчев влиза в игра на мястото на Кирил Десподов.

88'
  • Диого Виана влиза на мястото на Густаво Кулма.

74'
  • Трета смяна за домакините. Атанас Чепилов влиза на мястото на Иван Вълчанов.

69'
  • Добра възможност за Нефтохимик след центриране от корнер. Емануил Манев обаче не успя да реализира с глава.

62'
  • Милчо Ангелов влиза на мястото на Преслав Йорданов

60'
  • 2:0 за ЦСКА! Още един колумбийски гол, дело на Густаво Кулма! Всичко започна от Петрус Бумал, след което Кулма съществи двойно подаване с Преслав Йорданов, влезе в наказателното поле и с добър удар вкара втория гол в мача.

59'
  • Смяна за Нефтохимик. Живко Петков влиза на мястото на Венци Христов.

57'
  • 1:0 за ЦСКА! След центриране от корнер, Рафа Перес надскочи всички и стреля към далечния ъгъл. Топката срещна гредата и влезе във вратата на Нефтохимик!

48'
  • Преслав Йорданов беше близо до гола за ЦСКА! Преслав Йорданов получи топката от Никола Колев, обърна се с лице към вратата и стреля опасно, но Георгиев внимава.

48'
  • Венци Христов можеше да вкара след само 30 секунди игра. След бърза атака топката стигна до него, но изстрелът му в наказателното поле мина над вратата,

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Пробив на Манолев отдясно, опитът му за пас е избит в корнер.

44'
  • Станислав Маламов няма да може да доиграе мача. Емануил Манев влиза на негово място.

39'
  • Хубава атака на ЦСКА, Кирил Десподов стреля от въздуха над вратата, но още преди това е вдигнал флага за засада.

35'
  • Станислав Маламов получи травма и получава медицинска помощ извън терена.

30'
  • Кирил Десподов стреля от пряк свободен удар, но топката минава над вратата.

29'
  • Божинов намери чудесно Мариян Огнянов в наказателното поле, Огнянов пое топката с гърди в наказателното поле, но бе с гръб към вратата и не успя да стреля.

20'
  • Удар на Кулма е блокиран от бранител в зелено, който спасява опасността.

14'
  • Центриране от фаул на Нунеш, Кулма се размина с топката.

12'
  • Опасно центриране в наказателното поле на Нефтохимик. Там обаче няма кой да засече топката.

7'
  • Начало на второто полувреме!

1'
  • Начало на мача!

• Преди мача футболистите на ЦСКА излязоха с фланелка на трагичния загиналия в самолетна катастрофа Филипе Машадо.

• Рефер: Ангел Ангелов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport