• 84’ Якуб Швиерчок
  • 90+1’ Якуб Швиерчок
  • Край на мача!

90+1'
  • Гол за Лудогорец - 5:0! Лукоки центрира от корнер в наказателното поле на Верея, където Швиерчок бе оставен непокрит и с глава стреля, топката тупна, след което влезе неспаяемо в горния десен ъгъл на вратата на Цинцарски.

90+1'
  • Яцек Горалски отне топката от Мунин. Мисиджан нахлу в наказателното поле на Верея и бе сам срещу Цинцарски, но загуби равновесие и стреля в аут.

85'
  • Гол за Лудогорец - 4:0! Върджил Мисиджан направи добър пробив, след което подаде към Якуб Швиерчок, който вкара топката в долния десен ъгъл на вратата на Цинцарски.

84'
  • Мисиджан центрира в наказателното поле на Верея, но Кешеру остана под топката.

81'
  • Милен Танев стреля директно от фаул, но Броун внимаваше и боксира.

77'
  • Яцек Горалски влезе в игра на мястото на Густаво Кампаняро.

75'
  • Симеон Мечев влезе в игра на мястото на Георги Андонов.

74'
  • Гол за Лудогорец - 3:0! Клаудиу Кешеру вкара много красив гол. Кешеру стреля от фаул от около 24 метра, топката срещна напречната греда на вратата на Верея и тупна зад гол линията.

72'
  • Веселин Минев фаулира Сисиньо и получи жълт картон.

71'
  • Марселиньо е сменен от Швиерчок.

70'
  • Джоди Лукоки центрира в наказателното поле на Верея, където Марселиньо стреля със задна ножица, но в аут.

64'
  • Юлис Ндонг получи жълт картон за нарушение срещу Густаво Кампаняро.

62'
  • Джоди Лукоки се опита да нахлуе в наказателното поле на Верея, но бе пресрещнат от Веселин Минев, след което футболистът на Лудогорец падна в наказателното поле на гостите и имаше претенции за дузпа, но Драгомир Драганов не свири такава.

55'
  • Милен Танев влезе в игра на мястото на Елиаш.

52'
  • Марселиньо стреля, но Цинцарски спаси без проблеми.

52'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Юлис Ндонг влезе в игра на мястото на Валери Домовчийски.

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Гол за Лудогорец - 2:0! От десния стълб топката попадна в Джоди Лукоки, който бе най-съобразителен и вкара топката във вратата на Цинцарски.

42'
  • Клаудиу Кешеру направи двойно подаване с Върджил Мисиджан, след което холандецът нахлу в наказателното поле на Верея и подаде към Лукас Саша, който стреля, но топката се спря в десния стълб на вратата на Цинцарски.

42'
  • Георги Андонов получи жълт картон за протест срещу съдията Драгомир Драганов.

41'
  • Гол за Лудогорец - 1:0! Клаудиу Кешеру реализира дузпата, като вкара топката в левия ъгъл на Цинцарски, който остана на място.

41'
  • Дузпа за Лудогорец! Върджил Мисиджан подаде към Клаудиу Кешеру, който бе фаулиран от Веселин Минев в наказателното поле на Верея и съдията Драгомир Драганов посочи бялата точка.

40'
  • Клаудиу Кешеру стреля от границата на наказателното поле на Верея, но встрани от левия стълб на вратата на Цинцарски.

34'
  • Хубава атака за Верея. Антон Огнянов успя да се справи с Пластун, след което стреля, но Броун спаси.

28'
  • Валери Домовчийски получи жълт картон за нарушение срещу Светослав Дяков.

27'
  • Върджил Мисиджан отправи много коварен удар от фаул, който първоначално затрудни Цинцарски и вратарят не се намеси по възможно най-убедителния начин. След това Кешеру не успя да се ориентира, за да нанесе по-добър завършващ удар и Цинцарски при втората си намеса бе убедителен и улови топката.

24'
  • Вандерсон получи контузия и е принудително сменен от Джоди Лукоки.

23'
  • Сисиньо подаде към Вандерсон, който продължи с глава към Кешеру, който вкара, но при подаването румънецът бе в положение на засада и попадението не бе зачетено.

14'
  • Топката се удари в тялото на Пламен Тенев, а футболистите на Лудогорец имаха претенции, които не бяха взети предвид от съдията Драгомир Драганов.