• 80’ Жоао Пауло Араужо
  • 87’ Марселиньо
  • Край на мача

90+3'
  • Натанаел подаде отляво по земя към Марселиньо. Той отправи диагонален удар, топката се чукна в десния стълб и влезе в мрежата на Верея за 4:0.

87'
  • Страхотен удар на Валери Домовчийски. Владо Стоянов обаче успя да извади топката в корнер.

85'
  • Кампаняро опита пас към Кешеру. Илиас Хасани обаче пресече подаването. Така топката се озова в Жоао Пауло. Той с удар от границата на наказателното поле стреля силно и отбеляза красив гол за 3:0. Това бе и първо попадение за бившия играч на Ботев с екипа на разградчани.

80'
  • Самуел Инкоом заменя Здравко Илиев.

77'
  • Жоао Пауло Араужо заменя Вандерсон.

77'
  • Илиян Йорданов заменя Селим Керкар.

70'
  • Елиаш заменя Бенгюзов.

64'
  • Втори гол за Лудогорец. Марселиньо подаде надясно към Мисиджан, който продължи наляво към Вандерсон. Последният засече при далечната греда за 2:0.

61'
  • Клаудиу Кешеру заменя Кишада.

59'
  • Върджил Мисиджан заменя Кафу.

59'
  • Лудогорец излиза напред. Натанаел напредна отляво и центрира към Кишада. Той обаче не успя да нанесе удар, съумя само да чукне топката към Густаво Кампаняро. Той с удар от границата на наказателното поле стреля за 1:0.

48'
  • Наачало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+3'
  • Удар на Кафу, но над вратата.

45+1'
  • Салим Керкар получи отляво топката от Валери Домовчийски и вкара в мрежата на домакините. Попадението обаче не бе зачетено. Страничният рефер маркира засада. Отсъждането обаче бе грешно! В положение на засада бяха Георги Андонов и Педро Еуженио, но в конкретната ситуация двамата не влияеха на играта. Самият Керкар дори не бе на линия с Домовийски, който подаде, в момента на паса.

41'
  • Корнер за Лудогорец отляво на вратата на Верея. След центрирането Марселиньо игра с глава, но в аут.

40'
  • Добра атака за Верея. Георги Андонов проби отдясно, опита да центрира ниско, но Игор Пластун успя да изчисти в корнер. От него не произлезе нищо.

38'
  • Венцислав Бенгюзов стреля без подготовка от дъгата на наказателното поле на домакините, но ударът му мина встрани от десния стълб на Владо Стоянов.

35'
  • Нова добра възможност пред Лудогорец. Кишада подаде на Вандерсон. Последният обаче се подхлъзна и не можа да стреля.

30'
  • Кампаняро проби отдясно, комбинира с Жуниор Кишада. Последният стреля, но Караджов спаси.

28'
  • Шанс за Педро Еуженио, който стреля от дистанция. Удърът обаче бе неточен.

25'
  • Фаул за Верея. Педро Еуженио центрира, но топката бе изчистена в корнер. От него не произлезе нищо.