• Пропуск на Кешеру след центрирането от корнер.

• Корнер за Лудогорец.

90+2'
  • Три минути добавено време в двубоя.

90'
  • Играта е спряна за секунди, тъй като вратарят на Дунав Станислав Антонов показа, че изпитва болка.

88'
  • Смяна в състава на Дунав. Марио Петков замени Бирсент Карагарен.

85'
  • Бърза акция за Лудогорец, която води до корнер.

84'
  • Джонатан Кафу е заменен от Жоао Пауло в състава на Лудогорец.

80'
  • Нов пропуск пред вратата на Дунав. Игор Пластун не успя да отправи хубав удар.

79'
  • Жълт картон за Самир Аясс.

77'
  • Жълт картон за Игор Пластун.

76'
  • Фрапантен пропуск за Дунав! Васил Шопов не успя да се разпише на празна врата след като преодоля Владо Стоянов. Игор Пластун обаче не допусна попадение и изчисти пред голлинията.

72'
  • Жълт картон за Марселиньо.

71'
  • Гол за Лудогорец! Клаудиу Кешеру се разписа за 2:2 след хубав удар, при който Станислав Антонов не успя да реагира добре и изпусна топката във вратата си.

70'
  • Гол за Дунав! Бирсент Карагарен реализира втори гол във врата на Лудогорец. Христофор Хубчев центрира в наказателното поле, а Карагарен засече с глава за 2:1, забравен от защитата на Лудогорец.

66'
  • Смяна в състава на Лудогорец. Джоди Лукоки замени Густаво Кампаняро.

66'
  • Ново спасяване на вратаря на Дунав Станислав Антонов предотврати втори гол за Лудогорец.

63'
  • Александър Василев получи жълт картон за симулация.

60'
  • Христофор Хубчев получи медицинска помощ заради сблъска с Кафу преди няколко минути, при който пострада бедрото му.

59'
  • Атака за Лудогорец, при която топката бе отнета от Клаудиу Кешеру.

57'
  • Корнер за Дунав. След центрирането, топката бе изчистена от защитата на Лудогорец.

55'
  • Бърза атака за Лудогорец, която можеше да застраши вратата на Дунав, но бе отсъдена засада на Джонатан Кафу.

50'
  • Опасност пред вратата на Лудогорец. Владо Стоянов отрази удар на Ндуйе Мойеци и изби в корнер.

49'
  • Смяна в състава на Дунав. Юлиян Ненов бе заменен от Ндуйе Мойеци.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Гол за Дунав! Бранимир Костадинов се разписа за 1:1, изравнявайки за гостите. Христофор Хубчев центрира, а Пластун за малко да си отбележи автогол. Владимир Стоянов първо реагира добре, но при последвалия изстрел Костадинов бе точен.

45+2'
  • Бранимир Костадинов получи удобна топка, навлизайки в наказателното поле на Лудогорец, но Игор Пластун се намеси навреме и предотврати опасността.

45+1'
  • Две минути добавено време на първото полувреме.

45'
  • Нов сериозен пропуск за Лудогорец след чудесно спасяване на Антонов! Кешеру стреля към вратата на гостите, но не успя да преодолее вратаря на Дунав.

37'
  • Атака за Дунав. Карагарен пусна към Шопов, който не успя да засече. Хубчев обаче бе фаулиран на границата на наказателното поле.

35'
  • Центриране на Вандерсон в наказателното поле на Дунав, но Джонатан Кафу стреля неточно.

34'
  • Кешеру завърши поредна атака за Лудогорец, но стреля право в ръцете на Станислав Антонов.

32'
  • Засада на Клаудиу Кешеру предотврати втори гол във вратата на Дунав!

29'
  • Петър Патев, който се контузи при изпълнението си преди минути в атака за Дунав е заменен от Тейнур Марем.

28'
  • Грешка в защита за Дунав. Лошо връщане назад за Джалилов, Натанаел отне и напредна, но не успя да преодолее вратаря Антонов.

25'
  • Нова атака за Дунав. Пластун изби топката в корнер.

23'
  • Христофор Хубчев центрира в наказателното поле на Лудогорец, топката бе избита. Топката стигна до Самир Аясс, той потърси Петър Патев в наказателното поле, но не успя да засече добре с пета.

22'
  • Гол за Лудогорец! Хосе Луис Паломино се разписа за 1:0 за разградчани. Анисе центрира от ъглов удар. В наказателното поле Клаудиу Кешеру отклони с глава към Паломино, който не сгреши и даде преднина за домакините.

14'
  • Нов пропуск пред вратата на Дунав. Клаудиу Кешеру от близко разстояние не успя да завърши бърза атака за шампионите.

13'
  • Бърза атака за Дунав. Бранимир Костадинов подаде към Васил Шопов, но от границата на наказателното поле той отправи неточен удар.

12'
  • Пропуск за Лудогорец! Вандерсон центрира добре. Разбъркване в наказателното поле. Първо Пластун, а после и Клаудиу Кешеру нанесе удар, но вратарят Станислав Антонов спаси.

8'
  • Нова атака за Лудогорец. Вандерсон и Кампаняро комбинираха, но не се стигна до опасен удар към вратата на Дунав.

7'
  • При опит за игра с топката Бранимир Костадинов и Игор Пластун удариха главите си, а Костадинов получи медицинска помощ.

6'
  • Атака за Лудогорец, която застраши вратата на Станислав Антонов. Кафу проби, Кампаняро успя да нанесе удар, но Антонов изби топката.