• Стефан Велков стреля от дистанция, но далеч над вратата.

• Шут на Дуде Ндонгала от дистанция, но покрай вратата.

88'
  • Последна смяна в Славия. Излиза Янис Карабельов, влиза Донел Муканза.

86'
  • Мартин Камбуров бележи втория си гол. Това стана след асистенция на Бирсент Карагерен.

85'
  • Последна смяна и за Локо. От терена излезе Димитър Велковски, за да влезе Бирсент Карагарен.

83'
  • Славия намали резултата с гол от дузпа. Отбеляза го Ивайло Димитров, а нарушението беше на Иван Иванов срещу Дуде Ндонгала. Той не протестира и дори си призна за гола.

81'
  • Веселин Марчев получава жълт картон за удар с лакът в лицето на Омар.

77'
  • Втора смяна за Локомотив. Излиза авторът на втория гол Пауло Серджо, влиза Ванчо Траянов.

76'
  • Първа смяна в Локомотив. Влиза Веселин Марчев на мястото на Дани Кики.

70'
  • Хубава възможност пред Ивайло Димитров, но ударът му беше спасен от Ел Харуби.

68'
  • Жълт картон за Борислав Балджийски.

65'
  • Локо повежда с 2:0! Стефан Велков направи грешка при изнасянето на топката и подаде на Камбуров. Ветеранът овладя и вместо да стреля, пусна на непокрития Пауло Серджо, който прати топката в близкия ъгъл - 2:0.

63'
  • Хубав шанс за Славия след корнер, но Дуде Ндонгала не беше точен.

61'
  • Втора смяна за Славия. Излиза Сердер Сердеров, влиза Дуде Ндонгала.

61'
  • Жълт картон за Димитър Пиргов.

59'
  • 1:0 за Локо и отново Мартин Камбуров. Той вкара за 11-и път през сезона. Това се случи след удар на Иван Иванов, отразен от Георги Петков, но при добавката ветеранът нямаше как да сбърка.

54'
  • Далечен удар на играч на Локомотив рикошира в крака на Мартин Камбуров и топката срещна гредата. При добавката Иван Иванов стреля отблизо и Петков изби.

53'
  • Хубаво центриране на Янис Карабельов от десния фланг и успоредно на голлинията, но не се стигна до опасност, защото нямаше кой от Славия да засече.

51'
  • Хубав шанс за Локомотив след корнер, изпълнен от Дани Кики, но Стефан Велков изби с глава.

48'
  • Първа смяна в мача. Излиза младият Георги Йомов, влиза Борислав Балджийски.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Резултатът е 0:0.

45+2'
  • Една минута ще е продължението на първата част.

45+1'
  • Дани Кики отправи точен удар към вратата на Славия, но Георги Петков улови слабия му изстрел.

40'
  • Стефан Велев получава жълт картон за груб фаул срещу Абуд Омар.

39'
  • Пламен Крумов получава жълт картон за задържане на противник за фланелката.

37'
  • Страхотна атака на Славия, при която четирима от гостите излязоха сами срещу Крум Стоянов. Но Георги Йомов овладя много зле топката и единственият защитник на Локо успя да избие.

36'
  • Една от редките атаки на Славия, която завърши с центриране на Сердер Сердеров, но Георги Петков улови без проблеми.

31'
  • Хубаво центриране на Дани Кики от около 20-25 метра, но ударът на Мартин Райнов мина високо над вратата.

28'
  • Опасен шут на Пауло Серджо от дистанция, топката лети доста далеч от вратата.

21'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Сердер Сердеров за груб фаул срещу Дани Кики.

21'
  • Мартин Камбуров стреля високо над вратата от страхотна възможност при пряк свободен удар.

14'
  • Цветомир Панов стреля от дистанция, но не успя да затрудни по никакъв начин Ясин ел Харуби.

10'
  • Локомотив претендира пак за дузпа, този път за игра с ръка на Стефан Велков в наказателното поле. Това се случи след центриране от фланга, а младокът се хвърли да чисти с плонж, но падна върху топката. Реферът прецени, че няма нарушение.

4'
  • Първи пропуск в мача, направи го Дани Кики. Неговият удар от наказателното поле беше уловен от Георги Петков.

3'
  • Първа спорна ситуация в мача. Мартин Камбуров поиска дузпа за сблъсък с Омар Абуд, но реферът не даде нищо.