• Край на мача. Локомотив Пловдив печели с 2:0.

• Димитър Велковски излиза, влиза Александър Тунчев.

90+3'
  • Смяна и в Монтана. Излиза Иван Минчев, влиза младокът Християн Илиев.

88'
  • Смяна в Локомотив. Излиза авторът на втория гол Емил Гъргоров, влиза Георги Вълчев.

87'
  • Два шута на Веселин Марчев, две спасявания на Ивайло Василев от страхотна позиция.

86'
  • Шанс за Монтана! Асен Георгиев се озова на стрелкова позиция на няколко метра встрани от вратата, но стреля над вратата.

86'
  • Емил Гъргоров бележи за 2:0. След едно центриране от корнер Ивайло Василев сбърка и боксира топката в краката на Бадема, който от 6-7 метра прониза мрежата за 2:0.

83'
  • Веселин Марчев стреля от хубава позиция, но защитник на Монтана изби в корнер.

83'
  • Набил Еженави получава жълт картон за задържане на противник при атака.

82'
  • Кирил Котев получи жълт картон за единоборство в центъра.

80'
  • Втора смяна за Монтана. Атанас Илиев излиза, влиза Набил Еженави.

74'
  • Димитър Велковски стреля от воле, топката тупна пред Ивайло Василев и той изби в корнер. Доста коварно изпълнение на играча на Локо.

73'
  • Емил Гъргоров стреля от пряк свободен удар, но встрани от вратата. Нищо опасно.

70'
  • Жълт картон за Йордан Тодоров за задържане срещу Мартин Камбуров.

69'
  • Хубав шанс за Монтана. Асен Георгиев стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира в защитник и излезе на сантиметри в корнер.

68'
  • Емил Гъргоров изскочи зад защитата и на стрелкова позиция след пас на Ванчо Траянов. Той стреля по земята, но вратарят Ивайло Василев изби с крак.

63'
  • Можеше да се получи автогол. Веселин Марчев проби по фланга, нахлу в наказателното поле и стреля, топката се отклони от крака на Асен Георгиев и излезе в корнер на сантиметри от вратата.

60'
  • Мартин Райнов изстреля истински снаряд от около 20 метра, ако не и повече. Топката облиза горната греда и излезе в аут.

58'
  • Първа смяна в Локо. Излиза Дани Кики, влиза Веселин Марчев.

58'
  • Удар на Димитър Велковски от около 25 метра. Ивайло Василев улови без проблем.

57'
  • И Иван Стоянов получава жълт картон за нарушение в половината на противника.

55'
  • Димитър Велковски става първият играч на Локо, който получава жълт картон за фаул в атака срещу Йордан Тодоров.

51'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Георги Пашов от Монтана за груб фаул.

50'
  • Атанас Илиев поиска дузпа, след като беше излязъл на изгодна позиция в наказателното поле. Той претендираше за нарушение първо на Кирил Котев, а после на вратаря, но реферът си замълча и не даде нищо.

48'
  • Хубаво центриране на Крум Стоянов от фланга, което намери Мартин Камбуров на 7-8 метра от вратата. Той стреля, но на сантиметри от вратата.

46'
  • Първа смяна в мача. Излиза Раиф Мурадов, влиза Цветан Варсанов.

46'
  • Начало на втората част в Пловдив.

46'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Иван Коконов можеше да си вкара автогол, след като игра с глава при един пряк свободен удар. Топката се удари в горната греда и се върна на крака на Иван Иванов във вратарското поле, но той стреля високо над вратата.

45+2'
  • Минута продължение на първата част.

45+1'
  • Асен Георгиев намери Иван Стоянов зад защитата, но леко встрани и последният стреля крайно неточно.

44'
  • Дани Кики стреля от над 30 метра, но прекалено слабо и Ивайло Василев спокойно улови.

44'
  • Продължителна атака на Локо, при която имаше поне три шута към вратата, но те бяха избити. Накрая и Велковски стреля от воле, но топката излезе в аут.

42'
  • Хубаво центриране на Иван Минчев, който търсеше Атанас Илиев в наказателното поле, но защитник на Локо изби.

35'
  • Първа хубава възможност за Монтана. Иван Стоянов нахлу в наказателното поле и опита да стреля с фалц и да излъже Ел Харуби. Изпълнението му обаче беше слабо и вратарят улови.

34'
  • Крум Стоянов нахлу в наказателното поле, но Георги Пашов изби от крака му в корнер. Локомотивецът падна в търсене на дузпа, но такава нямаше.

32'
  • Поредица удари към вратата на Монтана. Но първо Мартин Камбуров не можа, а после и Емил Гъргоров да намери целта.

28'
  • Емил Гъргоров изстреля един шут от 30 метра, но Ивайло Василев улови топката без проблеми.

25'
  • Хубава атака на Монтана, при която Иван Стоянов беше търсен в наказателното поле, но защитник на Локо изби.

24'
  • Кой, ако не Мартин Камбуров. Резултатът вече е 1:0, след като ветеранът получи хубав пас от Димитър Велковски, който отне топката от Иван Минчев при изнасянето ѝ. После 35-годишният нападател навърза Раиф Мурадов и мушна топката в близкия ъгъл на вратаря, за да открие резултата.

20'
  • Локо Пловдив имаше претенции за дузпа. Раиф Мурадов задържа Димитър Велковски в наказателното поле, но реферът Никола Попов не даде нищо. Но и самият играч не протестира много.

18'
  • Първият страхотен шанс в мача. Емил Гъргоров, без да гледа, намери Мартин Райнов на стрелкова позиция. Младокът стреля опасно, но на 2-3 сантиметра встрани от вратата.

15'
  • В първите минути битката се води предимно в центъра на терена, а и дъждовното време пречи на двата отбора. Положенията липсват.

14'
  • Още един изстрел на Иван Минчев от дистанция, но топката беше прекалено безопасна за Ясин ел Харуби и той я остави да си излезе в аут.

6'
  • Кирил Котев стреля с глава след центриране на Дани Кики от пряк свободен удар. Топката мина над вратата.