• 17’ Марселиньо
  • 90+1’ Жоао Пауло Араужо
  • КРАЙ НА МАЧА

90+7'
  • Последна смяна в Лудогорец - Марселиньо отстъпи мястото си на Густаво Кампаняро.

90+5'
  • Спасяване на Ренан! Симеон Райков тества бразилския страж на Лудогорец с далечен шут, а Дос Сантос изби кълбото извън наказателното поле.

90+5'
  • 7 минути продължение на мача.

90+2'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:3! Жоао Пауло се разписа в добавеното време. Джоди Лукоки се подигра доста сериозно с Игор Банович отдясно, тръгна по аутлинията и вече в пеналта сви назад за Жоао Пауло. Бразилецът моментално шутира по диагонала, а по пътя към мрежата топката срещна и гредата.

90+1'
  • Отлична намеса на Мори Диао! Вандерсон с невероятна лекота изведе Джоди Лукоки по левия фланг, оставяйки го на чиста позиция по диагонала. Холандецът премести кълбото на десния крак и стреля по диагонала, а вратарят на Локо отрази с крак.

89'
  • Пропуск на Жоао Пауло! Бившият играч на Ботев Пловдив получи в наказателното поле, справи се с пазача си и от малък ъгъл нанесе отсечен шут по диагонала. Диао бе безпомощен, а кълбото профуча в аут покрай десния стълб.

82'
  • Нелош шут на Райков от сериозна дистанция! Макар топката да бе заложена за пряк свободен удар на около 31-32 метра, Райков шутира силно към долния ляв ъгъл. Топката тупна коварно пред Ренан и той избра да не рискува с улавяне, отбивайки встрани.

78'
  • Последна смяна за Локо Пд - Димо Бакалов седна на пейката, вместо него Димитър Велковски.

77'
  • Втора смяна в Лудогорец - Жоао Пауло замени Кладиу Кешеру.

76'
  • Два от четирите стълба с лампи отново светнаха и играта е подновена.

75'
  • Мачът временно е спрян, тъй като осветлението на стадион "Локомотив" угасна.

69'
  • Жълт картон за Абел Анисе от Лудогорец.

68'
  • ДИРЕКТЕН ЧЕРВЕН КАРОТН ЗА ПЛАМЕН НИКОЛОВ ОТ ЛОКОМОТИВ! Димо Бакалов загуби топката в центъра, притиснат от Джоди Лукоки, а холандецът веднага се стрелна отдясно по фланга. Николов не се церемони и се хвърли на тежък шпагат в краката на съперника, но в никакъв случай не беше груб. Реферът Стефан Апостолов доста пресилено директно изгони защитника, явно преценявайки, че предотвратява чиста голова възможност.

67'
  • Жълт картон за Дани Кики от Локомотив.

65'
  • Чудесен изстрел на Бакалов, но отново гол няма! Шампионите пак загубиха топката в собствената си половина, а тя стигна до Бакалов пред дъгата. Той я нагласи на десния си крак и стреля силно на около половин метър над лявата сглобка.

63'
  • Страхотно спасяване на Ренан! Определено най-добрата атака на Локомотив дотук. Дани Кики догони топката отдясно и я подаде с пас по тревата към Аяри в наказателното поле. Нападателят се измъкна покрай Пластун и стреля от движение, с което предизвика красив плонж от вратаря на Лудогорец.

59'
  • Смяна в Локомотив - Дани Кики

57'
  • Грешка в защитата на Лудогорец предостави възможност на Локомотив да организира обещаваща атака. Райков обаче реши да играе сам и шутира крайно неточно над вратата.

53'
  • И Лудогорец извърши първата си смяна на почивката - Лукас Саша замени Сисиньо като десен бек.

46'
  • Първа смяна за Локомотив, още на почивката - Симеон Райков замени Дино Мартинович.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Футболистите на Лудогорец подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Чудесен шанс пред Лукоки, но отново пропуск!

45+1'
  • Жълт картон за Димо Бакалов от Локомотив за разкарване на топката.

40'
  • Шанс за Локомотив! Домакините получиха правото да изпълнят ъглов удар, а центрирането на Марчев бе отклонено с глава от Пламен Николов към Игор Банович. Халфът пробва изстрел с глава в горния десен ъгъл, който Ренан улови.

36'
  • Жълт картон за Сисиньо от Лудогорец.

35'
  • Какъв пропуск за Лудогорец! Вандерсон тотално се измъкна от защитниците на Локомотив Пловдив и се устреми съвсем сам срещу Мори Диао. Бразилецът реши да протака до последно изстрела си и пробва прехвърляне, но в последния миг Георги Пашов го догони и подложи крак, за да избие в корнер.

34'
  • Жълт картон за Муса Мохамед от Локомотив.

30'
  • Шанс за Локомотив! Димо Бакалов получи топката отляво и остана ек на ек срещу Сисиньо. Бившият играч на Лудогорец си отвори коридор за стрелба и пробва шут по диагонала от 20-ина метра, който премина на метър покрай левия стълб.

18'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:2! Само за 3 минути шампионът като че ли реши всичко. Джоди Лукоки изпълни ъглов удар отдясно по атаката, а на първа греда Георги Терзиев скочи и продължи с глава към далечната. Там чакаше Марселиньо, за когото не бе проблем да прониже незащитената врата.

17'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:1! Клаудиу Кешеру откри резултата. Много лоша игра в отбрана от Везалов, който изчисти топката право към намиращия се в дъгата Вандерсон. Бразилецът залъга, че ще стреля от въздуха, а с първото си докосване подаде към Кешеру. Румънецът се обърна и с шут по тревата от 7-8 метра опъна мрежата.

14'
  • Отличен шанс пред Лукоки! Левият фланг на Лудогорец функционира чудесно, като Вандерсон изведе добре Натанаел за позиция на центриране. От аутлинията той пусна пас по тревата, който намери чакащия около точката на дузпата Лукоки. Холандецът имаше достатъчно време, ала изстрелът му мина доста встрани от целта.

8'
  • Много опасна атака на Лудогорец отляво! Вандерсон получи на скорост, нахлу в пеналта по фланга и пробва ниско центриране. Вратарят Мори Диао се хвърли да лови, но се размина, а Лукоки не очакваше и затова пропусна идеална възможност.

3'
  • Още в първите секунди Локомотив организира добра атака, при която Марчев продължи елегантно наляво за набралия скорост Димо Бакалов. Той овладя и се спря пред наказателното поле, след което нанесе слаб шут, изтъркалял се покрай десния стълб.