• 90+1’ Кирил Котев
  • 16’ Момчил Цветанов
  • Край на мача.

90+5'
  • 4 минути е добавеното време на срещата.

90+3'
  • ГОЛ за Локо! Кирил Котев надскочи и изпревари Караджов като успя с глава да направи резултата 3:1 за Локо.

90+1'
  • Смяна във Верея. На мястото на Цветанов влиза Хасани.

90'
  • След корнера не последва опасност за Караджов.

89'
  • Камбуров стреля опасно и спечели корнер.

89'
  • Жълт картон за влезлия като смяна Диков.

87'
  • Смяна в състава на Локомотив. На мястото на Крумов влиза Райнов.

86'
  • Верея върши смяна. Диков влиза, Елиаш излиза.

83'
  • Камбуров иска дузпа за игра с ръка в наказателното поле на Верея, но съдията не видя такава.

79'
  • Зафиров сбърка, Карагарен се опита технично да прехвърли Караджов, но не сполучи.

76'
  • Сукуна стреля опасно близо до страничната греда на Пиргов.

73'
  • Сукуна центрира от корнер, но в наказателното поле, атаката на Верея не намери вярното продължение.

71'
  • Смяна във Верея. Методи Костов влиза, Илиян Йорданов излиза.

70'
  • Опасен шут на Ванчо Траянов, но Караджов се справи.

69'
  • Смяна в Локомотив. Райков излиза, Бакалов влиза.

68'
  • Корнер за Локомотив. След изпълнението му отбраната на гостите се справиха със ситуацията пред наказателното поле на Верея.

64'
  • Крумов центира отдясно в наказателното поле на Верея, но там бранител се справи със ситуацията.

63'
  • Райков има нужда от лекарска помощ.

61'
  • Райков пробва мерника си, но не сполучи.

60'
  • Пряк свободен удар за Верея. След изпълнението Сукуна стреля с глава в наказателното поле на Локо, но топката мина встрани от вратата на Пиргов.

56'
  • Гол за Локо! Умарбаев, който влезе преди минута реализира за 2:1. Той стреля извън наказателното поле, топката се удари в Камбуров и влезе в мрежата на Караджов.

53'
  • Първа смяна в състава на Локо. Умарбаев влиза, Кики излиза.

52'
  • Топка подадена към Сукуна не достигна до атакуващия футболист на Верея.

49'
  • Начало на второто полувреме на двубоя в Пловдив.

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Райков стреля, топката излизаше в аут, но Караджов в опита си да я запази в полето не успя. След изпълнението Райков игра с ръка и атаката на Локо се провали.

45+4'
  • Корнер за Локомотив. След центрирането Караджов успя след удар на Траянов да улови кълбото в ръцете си.

45+1'
  • Жълт картон и за Камбуров.

42'
  • Жълт картон и за Илия Мунин

41'
  • Траянов стреля опасно към Караджов, който се справи блестящо с далечния точен удар.

40'
  • Жълт картон за Георги Ангелов за нарушение срещу Траянов.

39'
  • Слаев получи жълт картон за нарушение срещу футболист на Локо.

38'
  • Слаев намери отлично в наказателното поле Йорданов, но Котев се справи и изчисти в корнер.

37'
  • Райков стреля опасно, топката се удари в бранител на Верея и не стигна до Караджов.

35'
  • Корнер за Локо. След изпълнението му отбраната на Верея не беше затруднена.

29'
  • След изпълнение на пряк свободен удар, топката попадна в Георги Андонов, който с глава я прати в аут.

28'
  • Жълт картон за Дани Кики.

27'
  • Двата тима опитват да играят открито и това се получава, но реални голови положения липсват.

• ГОЛ за Верея! Момчил Цветанов успя да изравни резултата, прехвърляйки Пиргов, а асистенцията дойде от Георги Андонов.

16'
  • Отлична атака за Локомотив, топката попадна в Камбуров, който от 12-ина метра я прати над вратата.

13'
  • Пряк свободен удар за Локо. Райков застана зад топката, но нацели кълбото в стената изградена от футболистите на Верея.

11'
  • ГОЛ за Локо! Мартин Камбуров откри резултата, след като с глава успя да надскочи Зафиров и да се разпише след асистенция на Горанов.