• 33’ Парвиз Умарбаев
  • 76’ (д) Симеон Райков
  • Край на мача

90+2'
  • Пряк свободен удар за Верея на границата на наказателното поле, след удара Аралица се справи със ситуацията.

90+2'
  • Пряк свободен удар за Локомотив. След изпълнението не последва опасност за вратата на Верея.

87'
  • Нур Буна стреля с диагонален шут, топката мина встрани от вратата

84'
  • Корнер за Локомотив, след изпълнението не последва опасност за Цинцарски.

83'
  • Симеон Райков направи резултата класически, след като Емин Ахмед фаулира в наказателното поле Аралица, а от бялата точка влезлият като смяна Райков се разписа

75'
  • Шанс за Верея, пропуск.

72'
  • Последна смяна в Локомотив. На мястото на Посинкович влиза Димитър Илиев

71'
  • Жълт картон за Томашевич от Локомотив Пловдив

71'
  • Смяна във Верея. Вратарят на гостите Георги Георгиев се контузи и на негово място влиза Цинцарски.

66'
  • Смяна във Верея. Влиза Киофу, излиза Милен Танев

65'
  • Корнер за Локомотив, след изпълнението не последва опасност за Георгиев

61'
  • Райков влиза в състава на Локомотив, излиза Карагарен

60'
  • Смяна в Локомотив. Умарбаев излиза, Елитон влиза

59'
  • Шут на Максимов, топката се отклони от бранител на домакините, след което Луков улови кълбото.

58'
  • Удар към вратата на Георгиев, той улови кълбото.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Две минути добавено време на първата част

45+1'
  • Атака за Локомотив по лявото крило, не се получи опасност за вратаря на Верея.

45'
  • Смяна във Верея. На мястото на Антон Огнянов, влиза Денис Василиев

34'
  • Нов гол за Локомотив. След изпълнение на пряк свободен удар Умарбаев направи резултата 2:0.