• Вилим Посинкович Димитър Илиев.

90+1'
  • Ален Ожболт заменя Аралица.

86'
  • Локомотив Пд започна хубава атака през левия фланг. Топката бе центрирана, като с нея игра Анте Аралица, който върна към Буна. Последният вкара, но попадението не бе зачетено заради маркирана засада още при паса към Аралица.

83'
  • Чудесна възможност за Етър. Гостите получиха право да изпълнят фаул, като Даниел Малденов се нагласи да изпълнява. Опитният играч завъртя много майсторски топката, която мина обаче на сантиметри от дясната сглобка  на Луков.

80'
  • Никола Колев получава жълт картон.

79'
  • Мане центрира от фаул. Получи се разбъркване, след което Артьом Артюнин нанесе удар, но без успех.

76'
  • Ерик Почански заменя Ерик Почански.

71'
  • Стивън Езе получава жълт картон.

67'
  • Янко Ангелов е заменен от Парвиз Умарбаев.

66'
  • Чудесно положение за Локо Пд. Бирсент Карагарен центрира отдясно, бранител на гостите се размина с топката и не можа да изчисти, така Анте Аралица някъде от границата на вратарското поле засече, но твърде неточно - високо над вратата.

62'
  • Артьом Артюнин получава жълт картон.

58'
  • Претенции за дузпа на Локо Пд. Анте Аралица напредна отдясно и навлезе в пеналта. Димо Атанасов понечи да го блокира, като футболистът на домакините падна в наказателното поле, след което разпери ръце в знак на протест, че Атанасов го е задържал е и нарушил баланса му.  Реферът обаче даде знак играта да продължи.

53'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+1'
  • Добро извеждащо подаване към Анте Аралица, чийто изстрел обаче бе париран от Христо Иванов. В тази ситуация останаха съмнения за засада при паса към футболиста на домакините.

44'
  • Страхотен шанс за Локомотив Пловдив. Домакините получиха право да изпълнят фаул отляво по атаката си. Бирсент Карагарен си заложи топката и центрира. Стивън Езе дебнеше на отлична позиция и оставен неполрит засече с левия крак, като разтресе лявата сглобка на Христо Иванов. Отбитата топка от рамката остана във владение на играчите на пловдивчани, като Игор Банович успя да върне към Езе, който с акробатично изпълнение със задна ножица този път нацели десния стълб на Христо Иванов. Преди втория път, в който Езе нацели гредата в тази ситуация, имаше сигнал на рефера Чинков за фаул в атака на Димитър Илиев.

37'
  • Румен Руменов проби отляво, след което центрира на близката греда, но Мартин Луков излезе и уловия.

24'
  • Бирсент Карагарен проби отдясно, след което отправи страхотен шут, който обаче бе париран от Христо Иванов. Стражът на гостите закова топката малко пред голлинията.

22'
  • Венци Василев центрира отдясно по атаката, но Асен Георгиев внимаваше и изби.

20'
  • Анте Аралица бе чудесно изведен с пас отдясно и остана сам срещу Христо Иванов. Страничният рефер обаче вдигна флага си. Останаха съмнения в коректността на реферското решение.