• Марчев получи жълт картон

84'
  • Смяна в Етър, на мястото на Батрович, влиза Почански

83'
  • След изпълнен пряк свободен удар, Пашов се озова на голова позиция, но стреля над вратата, но след като топката се отклони от ръката на Езе, последва корнер, а не наказателен удар

78'
  • Жълт картон за Елитон за тактическо нарушение

71'
  • Мане с далечен удар, неточен

67'
  • Смяна в Локомотив. Умарбаев излиза, влиза Елитон

66'
  • Банович от Локомотив опита амбициозен шут отдалеч по диагонала. Кълбото се търкаляше едва-едва, докато излизаше в аут на около 3-4 метра покрай десния стълб.

58'
  • Смяна в Локомотив Пловдив. На мястото на Аралица, влезе Михалевич

56'
  • Димо Бакалов се разписа, извеждайки Локо напред, след като засече добро подаване на Аралица

53'
  • Корнер за Локо, след изпълнението Везалов стреля в аут.

49'
  • Корнер за Локо. Езе остана под топката след центрирането

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Бакалов стреля неточно при атака на Локо Пловдив

45+1'
  • Пряк свободен удар за Етър. Сърмов застана зад топката, стреля силно, но и също толкова неточно.

43'
  • Марчев стреля от границата на наказателното поле, ударът му мина страни от вратата, но буквално на сантиметри от гредата.

35'
  • Марчев и Аралица с опасни удари към вратата на Гргич, който отчая и двамата футболисти на Локо.

33'
  • Пряк свободен удар за Локомотив, след изпълнението отбраната на гостите се справи

33'
  • След корнера нямаше опасност за вратаря на Етър

24'
  • Аралица стреля с глава от няколко метра, но Гргич спаси, избивайки в корнер

24'
  • Пряк свободен удар за Етър. Аласана Мане стреля добре, но Пиргов спаси ефектно.

22'
  • Пряк свободен удар, Умарбаев центрира отлично в наказателното поле, но Марчев се размина с топката.

13'
  • Етър опита атака отново отдясно, отново несполучливо

12'
  • Атака за Етър, Пиргов излезе добре и изчисти кълбото, което беше центрирано отдясно по атаката на великотърновския тим.

6'
  • Аралица се впусна в атака по дясното крило, но беше фаулиран.След центрирането от прекия свободен удар, вратарят на Етър улови кълбото

4'
  • Старт на мача на стадиона в парк Лаута в Пловдив. Срещата започна с едноминутно мълчаниев памет на жертвите от катастрофата на автомагистрала "Тракия" в петък, която отне 6 човешки живота

• Стадион: Стадион Локомотив, Пловдив
    Рефер: Ивайло Стоянов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport