• 17’ M. Kamburov
  • 69’ Парвиз Умарбаев
  • Край на мача

90+5'
  • Добра атака за Локо Пд. Топката бе центрирана в наказателното поле, а Мартин Камбуров не можа да играе с нея, след като бе възседнат от Даниел Златков. Камбуров протестира, гледайки съдията, а напрежението се повиши и двамата главнодействащи в тази ситуация се пречкаха. Нападатеят на Локо Пд получи жълт картон.

90'
  • Радослав Терзиев получава втори жълт картон и респективно червен.

87'
  • Парвиз Умарбаев излезе на чудесна позиция стреля, но Георгие спаси.

85'
  • Наско Милев заменя Косоко.

81'
  • Иван Стоянов стреля от фаул, но право в ръцете на Ел Харуби.

78'
  • Пламен Крумов получава жълт картон.

77'
  • Даниел Кутев заменя Серкан Юсеин.

77'
  • Тодор Неделев си заложи топката от бялата точка. Ударът на нападателя бе насочен в долния десен ъгъл на Ел Харуби, който обаче успя да избие.

74'
  • Дузпа за Ботев. Тодор Неделев нахлу отдясно, Иван Горанов го изпусна, а след това Павел Виданов тръгна да го блокира. Бранителят се хвърли на шпагат, в опита си да изчисти топката, а капитанът на "жълто-черните" падна терена. Съдията Николай Йорданов бе категоричен, посочвайки бялата точка.

73'
  • Локо Пд поведе с 2:0 на Ботев. Домакините получиха право да изпълнят корнер отляво на вратата на Георги Георгиев, като Дани Кики центрира. Стенио изчисти, но топката поопадна право в Парвиз Умарбаев. Последният с мощен удар от около 20 метра разстреля Георгиев за 2:0.

69'
  • Дани Кики заменя Димо Бакалов.

62'
  • Корнер за Ботев отляво на вратата на Локо Пд. Тодор Неделев центрира силно при далечната греда, след което топката бе изчистена.

60'
  • Мартин Райнов вкара топката в мрежата на Ботев, след добро извеждащо подаване на Мартин Камбуров отдясно. Страничният рефер обаче бе вдигнал своя флаг и попадението не бе зачетено заради засада.

56'
  • Веселин Марчев получава жълт картон.

56'
  • Иван Стоянов заменя Меледже Омнебес.

55'
  • Добра атака за Локо Пд отляво. Последдва центриране, но Георги Георгиев излезе и изби.

54'
  • Фаул за Локомотив Пловдив фронтално на вратата на Ботев. Мартин Камбуров изпълни, но в стената.

53'
  • Даниел Златков получава жълт картон.

52'
  • В началото на второто полувреме феновете на двата отбора направиха хореографиите си.

• Парвиз Умарбаев заменя Ияд Омар Хамуд.

46'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+1'
  • Фаул за Ботев, фронтално на вратата. Топката бе заложена малко пред дъгата на наказателното поле. Капитанът на "канарчетата" Тодор Неделев стреля, но Мартин Камбуров изби.

45+1'
  • Павел Виданов получава жълт картон.

44'
  • Радослав Терзиев получава жълт картон.

42'
  • Хубав удар на Ияд Хамуд, но Радослав Терзиев пресече пътя на топката.

40'
  • Центриране на Димо Бакалов отляво. Мартин Камбуров се извиси, в опит да нанесе удар с глава, но бе изпреварен от Геори Георгиев, който успя да избие с ръка топката.

31'
  • Локомотив Пловдив поведе на Ботев. Ияд Хамуд изведе хубаво Мартин Камбуров, който успя да се справи с опеката на бранителите на Ботев и с ефектен удар със задна ножица от вратарското поле откри за 1:0.

17'
  • Шут на Меледже извън наказателното поле, но извън очертанията на вратата.

16'
  • Добра комбинация между Мартин Камбуров и Ияд Хамуд, в резултат на която 15-годишният нападател отправи слаб изстрел. Георги Георгиев улови топката без затруднения.

15'
  • Фаул за Локо Пд отдясно по атаката. Димо Бакалов центрира, но Омар Косоко се извиси над всички и изчисти напред.

12'
  • Удар с глава на Димо Бакалов, след центриране отдясно, но Георги Георгиев не срещна никакви затруднения.

9'
  • Добра атака на Жоао Пауло, той успя да шутира, след като Виданов не се намеси умело. Ел Харуби обаче нямаше никакви затруднения и улови.