• Край на мача!

90+5'
  • Уникален пропуск на Иван Цветков! Топката бе центрирана прострелно отдясно от Александър Башлиев към далечната греда, където Цветков стреля от един метър, но прати топката в тялото на Стефано Кунчев.

90+1'
  • ГООЛЛ за ПИРИН! Страхотно попадение на Иван Цветков, който получи топката пред наказателното поле и успя да прехвърли Кунчев с много техничен удар.

87'
  • Софиан Муса бележи 4 гола за домакините! Нападателят получи топката в наказателното поле на Пирин, преодоля Кощрна и стреля по диагонала за 4:2!

86'
  • Спорна ситуация в наказателното поле на Локомотив! ​Иван Цветков се озова на стрелкова позиция зад защитата на противника и технично прониза мрежата на Стефано Кунчев. Съдията обаче отсъди засада в тази ситуация, защото прецени, че пасът към него е от Аймен Суда.

83'
  • ГООООЛ  за ЛОКОМОТИВ! Страхотно попадение на Аристоте Ндонгала Фунду! Александър Башлиев направи страхотна грешка, като предостави топката на Бен Отман на левия фланг, той напредна и намери Дунду, който овладя и с много техничен удар прати коженото кълбо в горния десен ъгъл на вратата за 3:2.

78'
  • Иван Цветков влиза в игра на мястото на Кирил Грозданов.

74'
  • Любомир Генчев заменя Владислав Узунов.

71'
  • Тежък удар на Владислав Узунов, който обаче не попада в целта.

69'
  • Нова статична ситуация пред вратата на Пирин. Бен Отман пробва изненадващ удар, който обаче е отразен от Краси Костов, който избива в корнер.

67'
  • 2:2! Нов гол за защитника Стефан Цонков! Бранителят  отново успя да се разпише с глава след центриране от корнер, за да изравни резултата.

57'
  • 57'
  • ГООООЛ за ПИРИН и пълен отбрат на резултата! Станислав Костов получи отличен пас от Стилиян Николов, преодоля с лекота Жан Амброуз и с прекрасен удар под гредата не остави шанс на Стефано Кунчев!

52'
  • Красен Трифонов заема мястото на Юлис Ндонг в състава на домакините.

46'
  • Начало на втората част.

45+4'
  • Край на първото полувреме.

45+4'
  • Жълт картон за Димитър Благов за фаул в центъра на терена.

43'
  • ГООООЛ за Пирин! Гостите от Благоевград изравняват резултата след гол на Димитър Благов. Станислав Костов стреля фронтално срещу вратата, топката рикошира в защитник на Локомотив и попадна в Благов отдясно, който по диагонала я прати в далечния ъгъл на вратата за 1:1!

39'
  • Разбъркване пред наказателното поле на домакините, при което Костадинов и Кошръна не успяват да отправят изстрел към вратата на Кунчев.

35'
  • Хубав пробив на Влади Узунов завършва с удар, който обаче минава покрай десния страничен стълб.

34'
  • Шанс за Пирин след центрирането от корнера. Тони Тасев изсипа топката в наказателното поле, където тя бе отклонена към далечната греда, но футболист на гостите така и не успя да я засече.

22'
  • Страхотен шут на Тони Тасев от средна дистанция. Стефано Кунчев решава да боксира и праща топката в корнер.

21'
  • ГОООООЛ за Локо Горна Оряховица! Стефан Цонков открива резултата за домакините след точен удар с глава. Бранителят се разписа след центриране от корнер пред Краси Костов.

15'
  • Софиа Муса пробва хитър пас към Цонков в наказателното поле на Пирин, но защитникът не успява да достигне топката.

13'
  • Великолепна възможност за домакините! Бен Отман центрира от фаул, пращайки топката в наказателното поле, където тя бе отклонена към Стефан Цонков, който стреля от въздуха, но встрани от вратата.